reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

czy to ciąża?

Radzi1609

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Czerwiec 2018
Postów
44
Witam. Miesiaczkuje w miarę regularnie, miesiaczki mam bardzo bolesne, a ból piersi i brzucha czuje już 3dni przed okresem. W tym miesiącu nie mam ani objawów przedmiesiaczkowych jakby miesiaczki miało nie być. jak samej też brak. Powinna być 3dni temu a tu nadal żadnych objawów by miała nadejść. Czy któraś z was miała podobnie i wyszło że była w ciąży? A
 
reklama
Z testem nie lepiej jeszcze poczekać kilka dni?
Test wychodzi już w dniu spodziewanej miesiączki (w 99% przypadków) także spokojnie szuraj do apteki. Najlepiej jest robić z porannego moczu ale skoro Ci się spóźnia już 3 dni to taki w ciągu dnia powinien też wyjść ;)
A odnośnie Twojego pytania czy któraś tak miała i była w ciąży- przypuszczam że większość ciężarnych właśnie takie początki miało :D
Jeżeli marzysz o dzidziusia to trzymam kciuki za 2 kreski :)
 
Jeśli okres powinnaś dostać 3 dni temu, to test z całą pewnością wyjdzie. Zawsze możesz też iść na badanie z krwi.
Odpowiadając na Twoje pytanie - tak, pewnie z 80% kobiet, które nie miały swoich zwykłych bóli okresowych i miesiączka się spóźniała, było w ciąży.
 
Test wychodzi już w dniu spodziewanej miesiączki (w 99% przypadków) także spokojnie szuraj do apteki. Najlepiej jest robić z porannego moczu ale skoro Ci się spóźnia już 3 dni to taki w ciągu dnia powinien też wyjść ;)
A odnośnie Twojego pytania czy któraś tak miała i była w ciąży- przypuszczam że większość ciężarnych właśnie takie początki miało :D
Jeżeli marzysz o dzidziusia to trzymam kciuki za 2 kreski :)

Szuram szuram.
 
Witam, jestem tu nowa i nie wiem czy pisze w dobrym miejscu...
11.03 dostałam miesiączke i byłaona dość skąpa jak na mnie.
Kolejną dostałam 30/31.03 (po 20-21 dniach i również dość skąpa).
Następna pojawiła się 23.04 (po 25 dniach).
W maju dostałam 27go (po 35 dniach).
Zwykle miałam regularne cykle,wahające się między 28-31 dniami.
Licząc od ostatniej miesiączki współzylam 7go dnia cyklu (czyli okolo 3-4 dni po okresie)
Moje pytanie- czy mogłam zajść w ciaze? Cieżko mi przy tych nieregularnych cyklach oszacować kiedy mam dni płodne/owulacje... Mierzyłam przezostatnie dni temp. (9 dc- 37.1, 10 dc-37.1 i 11dc-37.5!).
Czy taka podwyższona temp.może oznaczać ciaze???
 
Jeżeli był seks to może być ciąża. Jeżeli masz aktualnie tak rozregulowane cykle a staracie się o dzidziusia to ja uważam że powinnaś się udać do ginekologa, niech on sprawdzi czy wszystko z podwoziem jest ok. Polecam testy owulacyjne by sprawdzić czy rzeczywiście jest owulacja (kupisz je w aptece czy rosmanie).
Temperatura nie ma tu znazenia jeżeli nie mierzysz jej regularnie przez kilka cykli i nie sprawdzasz jak ona się u Ciebie zmienia w trakcie cyklu.
Jeżeli starasz się o dzidziusia to nie zapominaj też o suplementowaniu kwasu foliowego.
Powodzenia ;)
 
reklama
reklama
Hej ;) z testem postanowiłam poczekam jeszcze kilka dni. Okres nadal nie przyszedł.
Nie ma się czego bać, rób spokojnie test ;) możesz też iść do laboratorium i zrobić badanie krwi beta hcg- to hormon ciąży- wtedy już na 100% będziesz wiedzieć. Takie badanie wyjdzie już 10 dni po stosunku czyli jeszcze szybciej niż test ciążowy.
 
Do góry