reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy to możliwe że jestem w ciąży?

2 to na bank wynik ujemny, nie ma się czego tam doszukiwać ;)
Może spróbuj testy owulacyjne albo obserwacje objawów, żeby się rozeznać kiedy masz owulację.
 
reklama
Na pocieszenie powiem że moje dwie przyjaciółki mają bardzo nieregularne cykle i każda z nich zaszła w pierwszym cyklu kiedy pojawiła się myśl o dziecku.
A ja z moimi 28 dniowymi (max 1 dzień odchyłu) o pierwsze starałam się prawie rok, a o drugie już pół roku i nie wiadomo ile jeszcze.
 
o matko ! ja przez rok to juz bym chyba zerswirowala :) moj pierwszy syn wyszedl z nienacka;) wiec nie bylo zadnych bet, pomiarow itp ;) teraz dopiero jak swiadomie pragne miec kolejne dziecko zaczal sie szal i wyczekiwanie ;) skoro ta beta 2 nic nie znaczy zostaje mi tylko czekanie na okres ehh
 
o matko ! ja przez rok to juz bym chyba zerswirowala :) moj pierwszy syn wyszedl z nienacka;) wiec nie bylo zadnych bet, pomiarow itp ;) teraz dopiero jak swiadomie pragne miec kolejne dziecko zaczal sie szal i wyczekiwanie ;) skoro ta beta 2 nic nie znaczy zostaje mi tylko czekanie na okres ehh
Betę masz poniżej 2. Ten znaczek obok ma duże znaczenie.
 
Jeśli dobrze rozumiem to Twój poprzedni cykl trwał 39 dni. Teraz jesteś w 33 dc. Dlaczego sądzisz że @ spóźnia się 5 dzień?
 
Bo tak wskazuje moja apka :) ale ona wylicza mi cykle co 28 dni, jak przy tabletkach, ale po tabletkach okres slozniali mi sie 11 dni ( wedlug tej apki) wiec skoro mam 39 dc to jednak byla szansa ze owu sie przesunela i moze cos byc, a jednak to nie jest spozniajacy okres. Kurde gubie sie w tym juz , nie wiem juz jak to liczyc i co myslec
 
reklama
Niesugeruje sie tymi 28 dniami. Bo po odstawieniu tabletek okres moze sie bardzo rozlegulowac.....ja mialm tak jeden ok drugi ok a trzeci cykl trwal ponad 40 dni bo byl bezowulacyjny a w nastepnym zaszlam w ciaze a teraz po ciazy tez niby przez rok było ok a potem raz tak raz siak najpierw 27 28 dni potem po 35 bo owulacja sie przesuwala. A ostatni jaki mialam to owulacja znowu tydzien predzej i byloby znowu 27 dniowy cykl ale wtedy akurat zaszlam
 
reklama
Do góry