reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy torby juz spakowane?

Avocado, dzieki za rady - dużo mozna się dowiedzieć od kogoś kto juz jest po ... chętnie skorzystam bo wszędzie są listy co wziąć ale nie aż tak dokładne... ;)
 
reklama
Ja tez dziekuje za rady, tak jak napisala Sylwia te "suche" listy wyprawkowe sa tez dla mnie niewystarczajace :)
 
Ja właśnie spakowałam swoją torbę :) oprócz przyborów toaletowych, które dodam na koniec, mam już większość rzeczy. W szkole rodzenia położne radziły nam żeby wziąć ze sobą maść TRAUMEL S- do smarowania krocza już od pierwszych chwil po porodzie, wzięłam też tatntum rosa i rivanol choć nie wiem, czy będzie możliwość robienia nasiadówek.
Dla siebie wzięłam Feminatal i AsmagB i APAP na wszelki wypadek.

Dla dzidzi oprócz kaftaników i śpioszków jeszcze rękawiczki 1 parę i 2 pary skarpetek no i czapeczki.

Musze powiedzieć, że mi ulżyło... nie cierpię się pakować, a tak już mam ten obowiązek za sobą :)

pozdrawiam serdecznie :)
 
Avocado dzieki za rade. Wczoraj dokupiłam chusteczki do higieny intymnej, biszkopty i inne przegryzki. Masc na sutki miałam ale nie brałam do szpitala - teraz biore. Pozostaje mi dokupic majtki z siateczki, do tej pory miałam jednorazowe.
No to teraz Ty trzymaj za nas kciuki, bo my sie szybciutko sypiemy...:-)
 
to ja chyba jedyna co wogole nie spakowana jestem
szlafrok jedynie i koszule nocna mam przyszykowana i plyn do kapieli miejsc intymnych i to wszystko

chyba sie bede pakowac dopiero wtedy jak juz zaczne rodzic
 
ja juz mam pare rzeczy ale nie pakuje, bo po pierwsze jeszcze i tak nie mam wszytskiego (u nas to wszytsko trzeba miec swoje, nawet jeden komplet ubranek do pozostawienia w szpitalu), a po drugie podobnie jak Alka boje sie ze jak juz sie spakuje to bede potem czekac, a podobno zdazy sie to wrzucic do torby...spokojnie...
 
reklama
dziewczyny napiszcie mi co macie zamiar ,albo juz spakowałyście do szpitala :) ja mam taki zestaw-

dla dzidzi-
-3 śpioszki,3 koszuleczki,3 czapeczki,3 pary skarpeciek,3 body
-rożek
-2 reczniki
-smoczek,butelke<jakby co>
-oliwke,chusteczki nawilżające
-3 pieluszki tetrowe,paczka pampersów

dla siebie-
-2 koszule zapinane
-klapki
-2 ręczniki
-podkłady bella 2x
-przybory toaletowe
-szlafrok
-telefon
-aparacik
-dokumęty


i to chyba na tyle.....wiem ,że mozna więcej spakować ,ale mniej więcej brałąm tyle ze sobą jak szłąm rodzić synka :)
 
Do góry