reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy warto kupowąć oryginalne ubranka?

Ja kupuję córeczce używane, zdarzają się też używane markowe. W tym wieku tak często zmienia się ubranka i dzieci wyrastają, że nie wiem ile potrzebowałaby kasy. Poza tym, uważam, ze lumpeksowe sa niekeidy łądniejsze, bardziej kolorowe niż te nowe. A na dodatek na pewno sie nie rozciągną i nicc się znimi juz nie stanie. Mam swój sprawdzony lumpik, najczęściej ejdnak korzystam z allegro - nigdy się nie zawiodłam.
 
reklama
witam, ja również kupuje markowe ciuchy dla córki ale tylko w lumpeksie. mam taki fajny na osiedlu i ostatni zakup bluza CK nowa z metka za 15 zł, dżinsy C&A za 10 zł.... dużo ciuchów NEXTa i GAPa. Większość ciuchów mam po siostrzenicy i są w super stanie właśnie H&M, Wójcik, coccodrillo. Niestety wszystko z 5-10-15 nie nadawało się do noszenia poza kurtka.
 
Smyk, Cocodillo - mają wyjątkowo marne ubranka i na pewno nie warto. Body znika po kilku praniach. Troszkę lepsze tup tup a h&m warto - bo spokojnie "przechodzi" to kilkoro dzieci.
najbardziej warto kupować marki next, gap u nas niedostępne w sklepach stacjonarnych - w tych mogą chodzić już całe pokolenia:)

hmm my mamy pełno bodziaków z cocodrillo i ani jedne mi się nie sprały,jakość jak dla mnie super,z tup tup mamy tylko 2 bodziaki i po wielu praniach są nadal w bardzo dobrym stanie i dodam,że mam je po synku koleżanki.
z H&M mamy kilka par spodni i większość się sprała jeśli chodzi o dresowe,jeansy mają super :)
Z Nike mamy 3 bluzy i jestem zadowolona, kiedyś mieliśmy body z Zary i również polecam,ale bluzeczka z tej firmy nam się szybko sprała.
Ja przeważnie kupuję z firmy Rebel,ale głównie spodnie i bluzki
 
Witam:)
Ja też przyłaczam się do Was, że najlepsze są te z zagranicy next, gap, mamas papas,mothercare. Kiedyś sama mieszkałam w Anglii i kupowałam ciuszki dla dzieci moich szwagierek, a teraz moja Julia zdziera po nich i jeszcze będą następni po niej. Jakość nie do przebicia, tylko żałuje, że teraz ja niemogę swojej córci kupować takich ciuszków. Wiem, że u nas w tesco można kupić cherooke, mam dużo ubranek właśnie z tej firmy, ale z Anglii, gorąco polecam(dobra jakość) i chyba cena też niczego sobie.
POZDRAWIAM:)
 
Ja uważam, że warto, bo są bardzo trwałe. Najczęściej kupuję w C&A, Coccodrillo, przede wszystkim na wyprzedażach. Ja mieszkam dość blisko zachodniej granicy, wieć po ciuszki z C&A jeżdżę do Niemiec, bo u nas w Zielonej Górze jest mniejszy wybór, a i ceny wyższe i nigdy nie ma takich przecen jak w Niemczech. Natomiast u nas kupuję w Coccodrillo. Już mam zakupione dla moich chłopaków na zimowej wyprzedaży kutki i kombinezony na przyszły rok. W lupmkach też mozna znaleźć fajne rzeczy, ale trzeba się nachodzić. Ja wolę odłożyć kaskę i pojechać na większe zakupy. a poza tym np. ja za nowiutki dresik dla malucha C&A płaciłąm 17 zł, a za kopmplet dżinsy + koszula + bluzka 28 zł.
Te rzeczy piorę kolorowe z jasnymi w 60 stopniach i nic nie farbują, nie tracą kolorów i nie zdzierają się nadruki.
 
ja polecam ciuszki z mothercare, często kupuje w tym sklepie ( zazwyczaj na wyprzadażach, bo ceny nie małe) ale jakoś ubrań super, śpioszki które były najczęściej prane wyglądaja jak nowe, zero wyblakłych kolorów! no i h&M też ma fajne ubranka, ale u nas akurat nie ma zbyt wielkiego wuboru dla dzieci 0-12 ;/
 
my jestesmy wierni firmie
5-10-15
ciuszki rewelacja jezeli chodzi o materiał no i sliczne
tylko ceny troszke wysokie
a nieraz tez kupuje w lumpeksie ale to tak zeby koło domu latała

jezeli chodzi o buciki to

do biegania ADIDAS
lub ELEFANT
w papucie z LEMIGO (profilowane naturalna skora w srodku -niedrogie a cuda )
-koszt papuci 22,50
 
Witam,
my bardzo dużo rzeczy, również firmowych, dostaliśmy od znajomych.
Niedawno jednak moja mama znalazła Pana, który handluje używanymi ciuszkami zza granicy na malutkim ryneczku w mojej rodzinnej miejscowości i wszystko sprzedaje za ... 3 zł! A niektóre bodziaki i pajace to nawet za złotówkę :) I dodam, że wszystko firmowe i super jakości, więc po zwykłych sklepach już nawet nie chodzę bo rodzinka zaopatruje mnie u tego Pana już nawet na dużo większe ubranka:)
Generalnie uważam, że firmowe ciuszki są dużo lepsze i bardziej trwałe niż takie zwyczajne wyhaczone na wyprzedażach w hipermarketach.
 
a mnie się wydaje, ze zupełnie nie warto kupować oryginalnych rzeczy. metka nie jest wyznacznikiem jakości, sama stosuje to ze swoimi ubraniami. wyszukuje po prostu śliczne ubranka albo na sklepach interentowych, albo w małych sklepikach, gdzie ceny są najlepsze.
 
reklama
ja uwazam ze warto wydac pare groszy wiecej i kupic oryginalne ubranka my mamy bardzo duzo cocodrillo, H&M,cherokee,next i jestem baardzo zadowolona! ubranka nie spieraja sie nie mechaca, nie rozciagaja ,
oczywiscie bardzo wazna jest rowniez umiejetnosc odpowiedniego prania, bo jak ktos nie umie to nawet coco chanel mu sie spierze albo porozciaga ;)
 
Do góry