reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy widać tu zarodek, czy to pusty pęcherzyk ?

Tak, ale autorka kilka razy mówiła, że nie chodzi jej o zmianę lekarza/ zły sprzęt czy O to czemu nie było widać obrazu przez zdjęcie USG.
to takie pytanie powinna zadać lekarzowi. Dziewczyny odpisały, że nie wiedzą czemu, bo one takiego problemu nie miały.
 
reklama
Nie, nie otrzymała pomocy. Otrzymała kilka odpowiedzi, a u mnie było widać, idź do innego gina itp. ktoś pyta o coś konkretnego, mówi kilka razy, że nie chodzi o sposób w jaki było USG robione, a ludzie nadal swoje.
U niej nie było nic widać przez USG dopochwowe i tyle, pytanie brzmi czy cos widać na zdjęciu USG. Ja na pewno widzę pęcherzyk żółtkowy, więc nie jest to puste jajo.
Puste jajo może mieć pęcherzyk żółtkowy ja tak miałam.
 
Pęcherzyk ciążowy = jajo.
Puste jajo to puste jajo, bez pęcherzyka żółtkowego i zarodka. Nie można mówić o pustym jaju, jeżeli coś w nim jest.
Aha czyli jesteś mądrzejsza od lekarza tak? Bo Ty sądzisz, że puste jajo to bez pęcherzyka i zarodka, a lekarz się mylił nazywając puste jajo gdzie w pęcherzyku ciążowym znajdował się tylko pęcherzyk żółtkowy. Dobrze wiedzieć
 
Aha czyli jesteś mądrzejsza od lekarza tak? Bo Ty sądzisz, że puste jajo to bez pęcherzyka i zarodka, a lekarz się mylił nazywając puste jajo gdzie w pęcherzyku ciążowym znajdował się tylko pęcherzyk żółtkowy. Dobrze wiedzieć
Naucz się czytać :) napisałaś że miałaś pęcherzyk ciążowy, a nie żółtkowy, to jest ogromna różnica :)
 
Naucz się czytać :) napisałaś że miałaś pęcherzyk ciążowy, a nie żółtkowy, to jest ogromna różnica :)
Ojjj przepraszam, że nastąpiła pomyłka w nazwie pęcherzyka. Oczywiście w pęcherzyku ciążowym znajdował się pęcherzyk żółtkowy bez zarodka!!!! I taki pęcherzyk ciążowy też jest pustym jajem!!!!
 
Chyba nie ma już o czym pisać, beta tydzień później pokazała 45700... Więc wzrost prawie żaden. Był to wynik z 8t2d. Chyba że to maksymalna wartość i teraz zacznie powoli malec , tak jak piszą że w 8-10 tyg bhcg osiąga najwyższą wartość a potem maleje...
 
Puste jajo może mieć pęcherzyk żółtkowy ja tak miałam.
Nie jestem lekarzem ani specjalistą od usg, ale puste jajo jak sama nazwa wskazuje jest puste. Na usg jest tylko pęcherzyk ciążowy i nic więcej. Wiem, że lekarze „pocieszają” w ten sposób pacjentki, których ciąże zatrzymały się na wczesnym etapie. Również moja ciąża zatrzymała się na uwidocznionym pęcherzyku żółtkowym i nie było to puste jajo…
Tak jak już pisałam wcześniej, nie jestem ginekologiem i mogę się mylić.
 
reklama
Nie jestem lekarzem ani specjalistą od usg, ale puste jajo jak sama nazwa wskazuje jest puste. Na usg jest tylko pęcherzyk ciążowy i nic więcej. Wiem, że lekarze „pocieszają” w ten sposób pacjentki, których ciąże zatrzymały się na wczesnym etapie. Również moja ciąża zatrzymała się na uwidocznionym pęcherzyku żółtkowym i nie było to puste jajo…
Tak jak już pisałam wcześniej, nie jestem ginekologiem i mogę się mylić.
Puste jajo to ciąża bezzarodkowa. Określa się tak ciążę nawet z pęcherzykiem żółtkowym.
 
Do góry