reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dentysta

karola7

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Czerwiec 2005
Postów
5 462
Dziewczyny, kidy waszym pociechom zaczęły wypadać mleczki? My dzisiaj rano odkryliśmy u Matiego jedenki na dole, a ma jeszcze mleczaki, które siedza dosyć mocno. Czy to nie jest trochę wcześnie?
 
reklama
Patrykowi zęby mleczne zaczęły wypadać, kiedy miał 6 lat. Coś koło 6 lat, nie pamiętam dokładnie. A rosły dziwnie. Najpierw było widac stałe zęby i to one wypychały mleczaki. W ogóle nie chodził ze szczerba. Od razu było widac zęby. Teraz ma 4 jedynki stałe. Na razie nie widać, aby miały rosnąc nastepne.
 
Agnexx dzięki troszke mnie uspokoiłaś. A nie są krzywe te jedynki? Bo już się boje, że mu tak z tyłu zostaną. :(
 
Też się strasznie tego bałam, że będą krzywe, ale nie są. Rosły w tak dziwny sposób... ::) ale o dziwo wyprostowały się. Teraz są ładne, proste, trochę duże w stosunku do Patryka... :)
 
Mojej Kindze mleczaki na dole zaczely wypadac jak miala piec latek.Tzn msiala miec usuwane bo nie chcialy wypasc a rosly juz stale.Teraz ma 6 lat i na dole 4 stale ( nie licze 6) A na gorze same jej wypadly i ma juz pol jednej jedynki.Pierwsze zabki miala lekko wysuniete do przodu i przez to miala otwarty zgryz(jakos tak azywala dentystka) teraz rosana jej ladnie .mysle ze oobejdzie sie bez aparatu. :) :) :)
 
Trzymajcie kciuki bo idziemy w poniedzialek na rwanie 2 dolnych jedynek. Troche sie ruszaja, ale te z tyłu jakoś szybko rosna, więc nie ma na co czekac. Pierwsza wizyta na fotelu była udana :laugh: Matus zachwycony jazdą w góre i w dół. Obawiam sie, że tym razem tak slodko nie bedzie :(
 
Może nie powinnam tego robić, ale ja Patrykowi jedynki sama wyrwałam. Właściwie nie wyrwałam, tylko wyciągłam, bo trzymały się na ostatniej "nitce"... ::)
 
juz kiedys w jakims watku dla 4/5 latkow pisalam o naszych przezyciach z entysta ... mamy je juz za soba i mam nadzieje ze michaql sie juz do niego przyzwyczail - wizyt bylo sporo niestety :( a niedlugo musimy udac sie na kontrole; \

karola - trzymam kciuki :)
 
reklama
Karola nie martw sie pojdzie gladko.najpierw posmaruje dzisala zelem i pozniej wyrwie.Moja corke nie przerazilo rwanie tylko pozniej jak jej krew leciala.
Agnexx ja tez probowalam sama corci wyrwac ale one tak twado siedzialy ze nie bylo mowy.Dentystka musial wziac szczypce zeby wyrwac.Porblem jednak dotyczyl tylko dolnych jedynek.Pozostale same wylecialy.
 
Do góry