reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dieta mamy kamiącej/ Przepisy

Ja smakoszką kawy jestem, i piłam ok 3 filiżanki dziennie. W momencie zajścia w ciążę odrzuciło mnie od kawy, wolę się jak coś napić słabej herbaty. choć preferuję póki co herbaty owocowe i czasem kakao. Mi gin powiedziała, że dziennie można 1 słabą rozpuszczalna kawę wypić.
 
reklama
Ja przed ciaza nie wyobrazalam sobie poranka bez kawy. A teraz nie wyobrazam sobie poranka bez sniadania:-D Kawa z rana mi nie smakuje. Popoludniu owszem moge sie napic:) A no i w ciazy rzucilam papierosy z czego sie bardzo ciesze;) Poprostu przstaly mi smakowac:-D
 
Kasienkadg gratuluje rzucenia papierosow :-).... Ja rzucilam rok temu w sierpniu (maz miesiac przedemna)... wiem jakie to ciezkie dla nalogowca !!!
 
Tak czy siak GRATULUJE... a teraz wybieram sie do sklepu po skladniki na przekladana salatke gyros.... mniam mniam... milego wieczoru zycze :-)
 
Claudia, a jak robisz gyros? Tzn chodzi mi o mięso? Dziewczyny może założymy wątek z przepisami? Mogłybyśmy się dzielić tym co gotujemy i jak?
 
jeżynka Świetny pomysł..... :-) zaraz wstawie moj przepis Gyros... a ja szukam jakis fajnych racuchow z jablkami, moze ma ktos przepis??
 
Mam do Was pytanie, no chce zasmiecac forum... zakladamy nowy watek z przepisami czy przepisy wstawiamy tutaj??? Ja narazie moj przespi wstawilam na ogolny watek Luty 2011. dajcie znac co robimy :-) a tymczasem ide szamnąć troszke salatki :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ponieważ nachodzą nas różne smaki i zachcianki warto podzielić się jakimiś dobrymi przepisami:tak:
Pozwolę sobie wkleić przepis, który podała Claudia85, na sałatkę z gyrosa:-p

2 podwojne piesi z kuczaka (pokroic w kostke)
1-1,5 przyprawy Gyros... najlepsza ale rowniez najdrozsza Kamis...
2 cebule (pokrojone w piorka)
ketchup najlepiej Pudliszki
4 ogorki kiszone (pokrojone w kostke)
puszka kukurydzy
Sos Czosnkowy Winiary ( w słoiku).. oryginalnie jest majonez ale moja bratowa nie je i szczerze ja tez wole z sosem... nie jest takie mdle
puszka groszku
pol kapusty kanińskiej
Pokojonego kurczaka pokopic oliwa, wsypac przyprawe Gyros(wedle uznania, ja daje 1 cala paczka) i zostawic w lodowce na chwilke. Przesmazyc na patelni, reszte ulozyc warstwowo..... Polecam przepyszna !!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
ja nie mam przepisu, ale za to popijam sobie koktail (ananas,mango,limonka) i jest pycha. Od razu na mdlosci mi pomoglo :)
 
Do góry