reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Długie krwawienie, rosnąca beta

Dołączył(a)
9 Październik 2022
Postów
8
Hej, może któraś z Was to przechodziła i jest w stanie coś napisać.
Ostatnią miesiączkę miałam 1 września. Cykle mam równo po 30 dni. Kilka dni przed spodziewana miesiączka zaczęłam plamić na brązowo. W dniu miesiączki zrobiłam test i był dodatni. Później pojawiło się żywe krwawienie i ostry ból brzucha przez jakieś 3 dni. Plamie do dzisiaj czyli już ponad 10 dni. Robiłam betę która wyszła- 46. Po 48h- 67. Byłam na wizycie u ginekolog. Nie widziała pęcherzyka ciążowego. Kazała zrobić jeszcze jedna betę jutro. Z miesiączki wychodzi że to 5 tydzień ciazy. Strasznie się martwię. Czy możliwe że to prawidłowa ciąża ? Czy może to być ciąża pozamaciczna?
 
reklama
Wiele wskazuje na ciążę pozamaciczną. Skontroluj bete i progesteron i obserwuj się. Gdyby pojawili się silne bóle, gorączka czy inne niepokojące objawy od razu jedz na IP.
Do momentu osiągnięcia bety w granicach 1000 lekarz nie znajdziemy umiejscowienia ciąży, ale regularne usg jest teraz ważne żeby wyłapac ewentualne krwawienie do otrzewnej.
 
@Zazuu no raczej obstawiam tu ciążę biochemiczną. Czemu od razu straszysz dziewczynę pozamaciczna? Jak na razie nic na to nie wskazuje. Dzisiejsza beta pewnie będzie już spadkowa.
 
@Zazuu no raczej obstawiam tu ciążę biochemiczną. Czemu od razu straszysz dziewczynę pozamaciczna? Jak na razie nic na to nie wskazuje. Dzisiejsza beta pewnie będzie już spadkowa.

Jeśli będzie spadkowa to oczywiście, że nic noe grozi. Póki co beta rośnie a krwawienie nie ustępuje i są to objawy ciąży pozamacicznej. Nie straszę tylko informuje 💁‍♀️ zwłaszcza, że autorka sama o cp zapytała. Nie będę udawać, że nie widzę powodu do niepokoju.
 
Jeśli będzie spadkowa to oczywiście, że nic noe grozi. Póki co beta rośnie a krwawienie nie ustępuje i są to objawy ciąży pozamacicznej. Nie straszę tylko informuje 💁‍♀️ zwłaszcza, że autorka sama o cp zapytała. Nie będę udawać, że nie widzę powodu do niepokoju.
Ale są to też objawy ciąży biochemicznej. Więc można napomknąć o pozamacicznej aby autorka trzymała rękę na pulsie. Ale z Twojego postu można wywnioskować,że Ty już wyrok postawiłaś.
 
Ale są to też objawy ciąży biochemicznej. Więc można napomknąć o pozamacicznej aby autorka trzymała rękę na pulsie. Ale z Twojego postu można wywnioskować,że Ty już wyrok postawiłaś.

Nie mam siły z Tobą dyskutować 😅
Interpretuj wedle uznania.
A Ty autorko kontroluj o sprawdzaj bo Twoje życie i zdrowie jest najważniejsze 🤍
 
reklama
Nie mam siły z Tobą dyskutować 😅
Interpretuj wedle uznania.
A Ty autorko kontroluj o sprawdzaj bo Twoje życie i zdrowie jest najważniejsze 🤍
Dziękuję Wam bardzo dziewczyny. Zrobilam trzecią betę i czekam na wynik. Moja ginekolog też oczywiście wspomniała o ciąży pozamacicznej jak i biochemicznej stąd moje pytanie o Wasze doświadczenia. Jednak niepokoją mnie te krwawienia i biorę ta najgorsza opcję pod uwagę. Mam nadzieję jednak że będzie to ta bardziej optymistyczna wersja.
Dziękuję i Pozdrawiam
 
Do góry