reklama

do ataku!!!

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez scruffy, 18 Lipiec 2007.

1. scruffy

scruffy Mamula Zbulula

moje dziecko chodzi bez czapki gdy nie ma wiatru i słońca i bez waty w uszach. wasze też???

2. Nocka

Nocka Sierpniowa mama'06 Mamusia Oliwki

tez ;-) jak probuje zalozyc cokolwiek na glowe to jeden ruch reki Oliwki i juz czapka czy chustka jest traktowana jako zabawka i to calkiem niezla :-D na szczescie jest budka w spacerowie ktora chroni przed sloncem:tak:

3. reklama
  4. kate_less

kate_less Mama dwóch księżniczek:)

A to trzeba zakładać dziecku czapkę???;-);-);-)
    A na poważnie
    tak - bez czapki:tak:
    o wacie nie pomyślałam:rofl2:

5. scruffy

scruffy Mamula Zbulula

no mnie jedynie słońce martwi. dziś widziałam jak mama wyciągała watę z uszu dziecka...ręce załamać, zapalenie ucha wtedy murowane.:-) u nas czapka to wojna;-) ale jak trzeba to trzeba:-)

6. kate_less

kate_less Mama dwóch księżniczek:)

Biedne są dzieci, które są poubierane jak w zimę:baffled:
    a zapalenie ucha bierze się nie z przeciągów a od kataru /kanaliki/

7. 1985Magda

1985Magda Nadinka moja kruszynka

Moja mała ma azs i gdy byliśmy na kontrolnej wizycie (w czerwcu) u pediatry-alergologa, powiedziała, że za opiekę nad mała otrzymuje 5+. Byłoby 6 ale Nnadinka miała czapkę na główce. Powiedziała, żebym wyrzuciła ją na śmieci, a z maleństwem i tak należy siedzieć w cieniu, a w wózku chroni ją buda. Oczywiście jak muszę iść na takie ostre słońce to ubieram taki cieniutki kapelusik, ale tak jak w waszych przypadkach po walce i kończy się urządzeniem z niej zabawki

8. 1985Magda

1985Magda Nadinka moja kruszynka

Jjak słyszę o wacie w uszach to przypomina mi się moja babcia, bo to ona zawsze ma watę w uszach jak wieje, ale żeby wkłądać dziecku to nie słyszałam

9. Matiha

Matiha Fan(ka)

Ja tez nie slyszalam;))
    A w kwestii czapki to chyba zadne dziecko nie lubi miec niczego na glowie.
    Moj im starsza tym ma wiecej do powiedzenia, niestety ;))))

10. reklama
  11. MamaAntosia

MamaAntosia Antosiowo-Alutkowa :)

Z tą watą to mnie rozbroiłaś:-D:-D:-D
    Antek też bez czapki popiernicza:tak:

12. kasiulka0901

kasiulka0901 Gość

My zakładamy czapke tylko jak jest super silne słońce lub gdy jest zimno, pada lub strasznie wieje.
    od razu dodam,że zakładanie dziecku czapki w domu, nawet po kapieli jest dla mnie bezpodstawne

Poleć forum