reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

do ataku!!!

reklama
tez ;-) jak probuje zalozyc cokolwiek na glowe to jeden ruch reki Oliwki i juz czapka czy chustka jest traktowana jako zabawka i to calkiem niezla :-D na szczescie jest budka w spacerowie ktora chroni przed sloncem:tak:
 
no mnie jedynie słońce martwi. dziś widziałam jak mama wyciągała watę z uszu dziecka...ręce załamać, zapalenie ucha wtedy murowane.:-) u nas czapka to wojna;-) ale jak trzeba to trzeba:-)
 
Biedne są dzieci, które są poubierane jak w zimę:baffled:
a zapalenie ucha bierze się nie z przeciągów a od kataru /kanaliki/
 
Moja mała ma azs i gdy byliśmy na kontrolnej wizycie (w czerwcu) u pediatry-alergologa, powiedziała, że za opiekę nad mała otrzymuje 5+. Byłoby 6 ale Nnadinka miała czapkę na główce. Powiedziała, żebym wyrzuciła ją na śmieci, a z maleństwem i tak należy siedzieć w cieniu, a w wózku chroni ją buda. Oczywiście jak muszę iść na takie ostre słońce to ubieram taki cieniutki kapelusik, ale tak jak w waszych przypadkach po walce i kończy się urządzeniem z niej zabawki
 
Jjak słyszę o wacie w uszach to przypomina mi się moja babcia, bo to ona zawsze ma watę w uszach jak wieje, ale żeby wkłądać dziecku to nie słyszałam
 
Ja tez nie slyszalam;))
A w kwestii czapki to chyba zadne dziecko nie lubi miec niczego na glowie.
Moj im starsza tym ma wiecej do powiedzenia, niestety ;))))
 
reklama
My zakładamy czapke tylko jak jest super silne słońce lub gdy jest zimno, pada lub strasznie wieje.
od razu dodam,że zakładanie dziecku czapki w domu, nawet po kapieli jest dla mnie bezpodstawne
 
Do góry