reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dominik - mały wojownik

@Wiola35* co u szkrabika?. No i jak u was w domku? Pozbieraliscie się troszkę zdrowotnie? Będziesz mogła odwiedzić synka?
Hej u Dominiczka ogólnie w porządku, ładnie radzi sobie z oddychaniem co bardzo mnie cieszy, Pani doktor mowila że gazometria która mu robiono wyszła super więc ogólnie z tym tlenem dajemy radę.. Jutro okulistka, popołudniu więc w środę na wizycie dowiem się co i jak.. Szczerze mówiąc żyje tym cały czas trochę się martwię.. A my już na szczęście w miarę ok więc w środę jadę :)
 
reklama
Hej u Dominiczka ogólnie w porządku, ładnie radzi sobie z oddychaniem co bardzo mnie cieszy, Pani doktor mowila że gazometria która mu robiono wyszła super więc ogólnie z tym tlenem dajemy radę.. Jutro okulistka, popołudniu więc w środę na wizycie dowiem się co i jak.. Szczerze mówiąc żyje tym cały czas trochę się martwię.. A my już na szczęście w miarę ok więc w środę jadę :)
To zrozumiałe, że się martwisz. Jesteś mamą i chcesz dla synka jak najlepiej. Nie mogę nic więcej jak towarzyszyć ci w czekaniu [emoji7] byle do srody, do spotkania [emoji3059]
 
reklama
Do góry