reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duże jest piękne :-)

Ja jestem,zagladam codziennie ale nie bardzo mam czas napisać cokolwiek,bo nie było u mnie 3 dni wody:wściekła/y: i nadrabiam w sprzataniu,praniu i takie tam przyjemności.Poza tym mój synus postanowił drzemkę poobiednią zamienić na podwieczorną,czyli kładzie się o jakiejś 17.30,wstaje po 2 godzinach i poźniej szaleje do 1-2 w nocy.(są też tego plusy bo "rano"wstaje o 10-11,a ja razem z nim.Więc zanim sie napiję kawy i się rozkrecę już muszę wstawiać obiad,potem zakupu,poźniem wyżej wspomniane sprzątanie,pranie itd.......Za krótka doba.....:tak:;-)

Pozdrawiam,kobietki...
Oj wiem co to znaczy byc bez wody.Ja ostatnio bylam tydzien bez:szok:

żyjemy i dobrze sie mamy :-)
:
:-D:-D
 
reklama
gastone zima taka ze szok, pada i pada śnieg trza odwalać i podczytywać co me koleżaneczki pisza, ale pierunice nic nie pisza...je chyba tez zasyspało;-):-D:-D
 
a jak ty sie czujesz gastone, jak twoja ciaza przebiega?
Ja czuje sie raz tak raz tak.W niedziele jade na usg sprawdzic czy wszystko w porzadku i zobaczyc pierwszy raz malenstwo:-)
Mam wizyte 17 w klinice ale nie moge sie doczekac i jade prywatnie:-D
Ja też zaglądam.. :-p ale nie gadam by na gadułę nie wyjść.. :cool2:

No tak jak kazda tak bedzie to watek upadnie:baffled:
 
Witam

Mnie troche nie było bo pracki troche miałam więcej więc forum na drugi plan zeszło :-) Ale postanawiam poprawe

ostatnio jakieś zawroty głowy mam i straszne bóle kręgosłupa - chociaż te już troche odpuściły. Moja kluseczka już troche waży więc jak ja ponosze to wieczorem mam meksyk z podniesieniem się z łóżka :baffled:

Zima daje się we znaki normalnie mam jej dosyć ( to nic, że mój nik wskazuje na to że lubie zime wcale tak nie jest wręcz przeciwnie uwielbiam lato :-) )

przeprosiłam sie ostatnio z moimi większymi spodniami i tak wróciłam do 44 :-( bo przybyło mi kilka kg no ale co się dziwić słodycze to moje drugie imie ;-) a i ruchu zero, ale co tam łudze się, że wiosna przyjdzie będzie łatwiej hehe

pozdrawiam
 
ostatnio jakieś zawroty głowy mam i straszne bóle kręgosłupa - chociaż te już troche odpuściły. Moja kluseczka już troche waży więc jak ja ponosze to wieczorem mam meksyk z podniesieniem się z łóżka :baffled:

Mam tak samo,jak Ty.....Jak trochę ponoszę mojego małego żbika,to mi siada kregosłup i ogólnie wysiadam cała,komlpetnie nie mam siły.

Od 12.02 zaczyna się u nas wymiana instalacji wodno-kanalizacjnej,potam zaczynam remont łazienki,kuchni i kibelka,szykuje mi się roboty do polowy kwietnia.Już się boję!!!:szok: Pocieszam się tym,że będzie bosko w moim domku....:tak::tak::-)
 
hej piekne Panie!

jak tam samopoczucie?

u nas snieg juz mokry prawie ropływajacy sie;-) a sio sio zima sio! ja chce juz słonce lato!!!!

Gastone a jak tam u Was z lekarzam jest?

bacówka to chyba dobrze ze wymieniaja? tylko najgorsze to rozwalanie sprzatanie i cała wymiana:baffled:

zimka ja nosze rozmiar 42 i sie ciesze! i nawet ostatnio fajne spodnie sobie kupiłam:tak:

zagladajcie czesciej bo pomysla ze my jakies słabe przez te nasze big rozmiary;-)
 
Od 12.02 zaczyna się u nas wymiana instalacji wodno-kanalizacjnej,potam zaczynam remont łazienki,kuchni i kibelka,szykuje mi się roboty do polowy kwietnia.Już się boję!!!:szok: Pocieszam się tym,że będzie bosko w moim domku....:tak::tak::-)

Powiem jedno WSPÓŁCZUJĘ!!!! Przechodziłam to od poprzedniej zimy do końca lata.. :no:zaczęło się w październiku właśnie wymianą pionów potem mieliśmy zaplanowany remont generalny łazienki i kuchni.. koszmar!!! :baffled: ostatecznie w lipcu mąż zakończył prace.. bo o ile wymiana pionów i hydraulika należała do fachowców to resztę mój mąż robił sam.. a i poprawek po hydraulikach nie mało miał i nie jedno on laik zrobił lepiej niż oni.. :wściekła/y: Nigdy więcej nie chcę generalki łazienki !!! Nawet mój wyjazd z dzieckiem nie pomógł.. a żyć jakoś trzeba było.. poza tym mój mąż pracuje i jeszcze po drodze zaliczył dwie sesje... poprostu koszmar!!!
 
reklama
Właśnie ja planowałam remont tylko kuchni,bo łazienka jest względna,ale skoro juz będą rozwalać te 3 pomieszczenia hurtem je zrobie.

najgorzej boję sie kuchni,bo to remont generalny:podłoga z wylewką plus gres,glazura,szafki,okno nowe,kuchenka,dosołownie wszystko!!!Zjedzą mnie koszty,normalnie.

Narazie mam problem z Małym,bo on ma dosc rzadka zmiane skórną,która czasem sie powieksza i strasznie go swedzi.Latanie po dermatologach,szukanie laboratorium które wykonuje konieczne badania.Paranoja,żeby w takim mieście jak Warszawa,było tylko 1 laboratorium które wykonuje badanie poziomu tryptazy.
 
Do góry