reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Duże jest piękne :-)

cześć dziewczyny dawno tu nie zaglądałam:-(
widze że tamat odchudzania opanował wątek:-):-):-)

U mnie też idzie w końcu pełna parą- 1 faza diety South Beach(5 dni za mną ) i jak na razie 2,1 kg za mną:-) a właśnie mi się okres sie zaczął więc spoko wynik!!(zawsze przy okresie wiecej ważę )

Podziwiam Wasze osiągnięcia:-)

pozdrawiam
 
reklama
Moje kochane odchudzaczki :happy2:normalnie chudniecie az miło :tak::tak::tak::tak:
Madziula to się nazywa big love do małża :-D:-D:-D:-D:-D
ja na dietce rawie 2 m-ce od 1 lutego na liczniku narazie -9 kg oj jak ja marzę juz o 2 cyfrowej liczbie na minusie :tak::tak::tak:ale narazie @ mnie nawiedziła więc waga nie szczególnie leci w dół :no:
 
witajcie
wreszcie do was dotarłam
ja odchudza się od 1 marca czyli 22 dni-na minusie 7 kilo
przez póltora tyg waga stała i miałam doła ale teraz znów ruszyła chciałam w miesiąc zgubić 10 ale się nie uda :(
ja jestem 2 m. po porodzie i mam mega flaka zamiast brzucha poledzcie mi jakieś domowe ćwiczonka na to paskudztwo :O
 
żeby nie było nie schudłam do wagi dwucyfrowej :p , musialm z malym troche po lekarzach pojeździc wykluczyc niedosłuch, wczoraj wuroczinki 4 wiec mala imprezka była , jestem zyje dziekuje za pamięc moje super szczupłe kobitki :)
 
Maja szalona dziewczyno ,za szybko chudniesz mym skoromnym zdaniem ,a jak sie nie ćwiczysz d tego ,to flak murowany.
Rób spiecia ,zwykłe brzuszki,duzo powtórzeń(tyle ile wytrzymasz) krótka przerwa na odpoczynek i kolejna seria taka sama ,tak 3XNie zapominaj o miesniach skośnych ,pamietaj o rowerku ,unoszeniach nóg i kremuj sie ujedrniajacym balsamem.To,ze niedawno rodziłaś pewnie też nie pomaga,niestety ,zwolnijtempo i daj skórze czas na regenerację,pamietaj ze jak sie zapomnisz ,to po takiej osrtej diecie moment utyjesz.
A tak poza tym to gratuluje samozaparcia.

Moja dokładna waga Bacówka TO TAJEMNICA RANGI państwowej::))

Ja mam nadzieje w tym tygodniu schudnac wiecej ,bo dochodzą mi długie spacery ,praca na podwórku i tenis jeszcze jak dobrze pójdzie,a na swoje nieszczęscie jak sie wazyłam w sobote to akurat w 1 dzień@ ,wiec mam nadzieje z,ę teraz będzie suuuuper
 
witam
dolaczam do waszego grona
W ciazy sporo przytylam i teraz ciezko mi sie zmiescic w moje ciuchy z przed ciazy
Ale jakos nie mam motywacjo do schudniecia, jak bym chciala zeby byl jaks dieta cud zeby od razu schudnac i nie rezygnowac z najlepszych rzeczy

Podziwiam wszystkie was ze macie motywacje do schudniecia
ja sobie zawsze obicywalam od jutro cwicze ale na checiach sie konczylo
 
Viola wszystkiego naj naj dla jubilata:happy2::happy2::happy2::happy2:kochana no twojego humorku mi tu brakuje :tak::tak:
Majka Madziula ci już chyba wszystko napisała podpisuje sie pod tym obiema rękoma :tak:kochana 10 kg w miesiąc to bardzo dużo no i niestety jojo w powietrzu:baffled:a co do ćwiczeń to dokładnie brzuszki skłony przysiady no i spacery wózek i szybki marsz pomagają :tak::tak:
Arwen gdyby był taki sposób to uwierz z innego bym nie korzystała :-D:-D:-D:-D:-D:-D
U nas w domu szpital Adam chory angina ropna +zapalenie ucha i jamu ustnej:-(Antoni gorączka i wymioty:-(już mam dosyć chodzę jak mumia nie mam energi 3 noce nie przespane swoje robią :baffled:Julia na szczęście się jeszcze trzyma ale dziś do szkoły nie poszła bo nie miałabym jej jak odebrac bo jak tu wyjść z Antkiem jak on ma gorczkę :sorry2: i mimo big słonka za oknem 15 stopni na plusie siedzę w domu usługuję moim chorym noszę Antka na rękach tulam piorę ogarniam i czuję jak powoli mam już dosyć :-:)-(
pozdrawiam cieplutko :happy2:
 
Viola wszystkiego naj naj dla jubilata:happy2::happy2::happy2::happy2:kochana no twojego humorku mi tu brakuje :tak::tak:
Majka Madziula ci już chyba wszystko napisała podpisuje sie pod tym obiema rękoma :tak:kochana 10 kg w miesiąc to bardzo dużo no i niestety jojo w powietrzu:baffled:a co do ćwiczeń to dokładnie brzuszki skłony przysiady no i spacery wózek i szybki marsz pomagają :tak::tak:
Arwen gdyby był taki sposób to uwierz z innego bym nie korzystała :-D:-D:-D:-D:-D:-D
U nas w domu szpital Adam chory angina ropna +zapalenie ucha i jamu ustnej:-(Antoni gorączka i wymioty:-(już mam dosyć chodzę jak mumia nie mam energi 3 noce nie przespane swoje robią :baffled:Julia na szczęście się jeszcze trzyma ale dziś do szkoły nie poszła bo nie miałabym jej jak odebrac bo jak tu wyjść z Antkiem jak on ma gorczkę :sorry2: i mimo big słonka za oknem 15 stopni na plusie siedzę w domu usługuję moim chorym noszę Antka na rękach tulam piorę ogarniam i czuję jak powoli mam już dosyć :-:)-(
pozdrawiam cieplutko :happy2:

zdrówka dla twojej rodzinki
 
reklama
hej
i ja jestem :-)
i wciąż na diecie :-D. ostatnio waga stoi (na poziomie ok. -5kg), ale smukleję i spodnie luźniejsze.
i micha mi się z tego powodu cieszy. im mniejsza waga, tym uśmiech szerszy :-D
pozdrawiam serdecznie!!!!!!!!!!!
 
Do góry