reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dwie kreski i jedna kreska

Tak zrobię. Dzięki
Testy to są tylko testy nie zawsze pokazują wyniki wiarygodne. Dużo dziewczyn uważa że test ciążowy w terminie @ lub już 2-3 dni po terminie wynik testu jest wiarygodny ale to nie jest tak do końca. Nie każda dziewczyna ma już na tyle hormony ciazowego w moczu 2-3 dni po terminie @ lub w dniu @ żeby test pokazał ciążę. Czasami testy pokazują delikatna kreskę ale w nie których przypadkach to nie oznacza wogule ciąży ( nie mówię że u każdej tak jest żeby ktoś znowu źle mnie zrozumial) ale zdarzają się takie przypadki. Także na testy czasami warto wziąć poprawkę robiąc np betę hcg lub iść do gin potwierdzić ciążę lub ja wykluczyć.
 
reklama
U mnie jest to trochę bardziej skomplikowane. Nie wiem kiedy powinnam dostać okres. Jestem po operacji prawie 3 miesiące poprzedni okres trwał 2 dni ( brązowe plamienie ). Cykle bardzo nie regularne. Jeśli by liczyć od tego plamienia to 3 dni temu powinnam dostać okres . Czekam na niego by iść do ginekologa założyć spiralę.
 
U mnie jest to trochę bardziej skomplikowane. Nie wiem kiedy powinnam dostać okres. Jestem po operacji prawie 3 miesiące poprzedni okres trwał 2 dni ( brązowe plamienie ). Cykle bardzo nie regularne. Jeśli by liczyć od tego plamienia to 3 dni temu powinnam dostać okres . Czekam na niego by iść do ginekologa założyć spiralę.
Rozumiem. Ja mam też cykle nie regularne i kompletnie nie wiem kiedy spodziewać się okresu ale ja się staram z mężem o ciążę. W kwietniu mój okres na 38dc w maju nie miałam i w czerwcu po 40 dniach dostałam. Teraz od 2dc zażywam castagnusa A od połowy miesiąca pije 2 razy dziennie clavelle na uregulowanie okresu. Ale póki co kalendarzyk jeden pokazuje mi że okres będzie 13 lipca dopiero A drugi kalendarzyk pokazuje mi okres na 17 lipca. Testy owu robię od 13dc dzisiaj 16dc i nadal testu negatywne więc znowu cykl będzie długi i coś mam wrażenie że będzie dłuższy niż ten ostatni. Ale na szczęście mam klinikę 11 lipca i mam nadzieję że się m na zajmą porządnie i wszystko mi ureguluja.

A co do Ciebie to trzymam kciuki żeby wszystko się u Ciebie wyjaśniło i poszło po twojej myśli.
 
U mnie jest to trochę bardziej skomplikowane. Nie wiem kiedy powinnam dostać okres. Jestem po operacji prawie 3 miesiące poprzedni okres trwał 2 dni ( brązowe plamienie ). Cykle bardzo nie regularne. Jeśli by liczyć od tego plamienia to 3 dni temu powinnam dostać okres . Czekam na niego by iść do ginekologa założyć spiralę.
No coś tam widać , zależy po jakim czasie się pojawiła , ja bym poszła na Twoim miejscu zrobić bete i będzie pewne
 
Rozumiem. Ja mam też cykle nie regularne i kompletnie nie wiem kiedy spodziewać się okresu ale ja się staram z mężem o ciążę. W kwietniu mój okres na 38dc w maju nie miałam i w czerwcu po 40 dniach dostałam. Teraz od 2dc zażywam castagnusa A od połowy miesiąca pije 2 razy dziennie clavelle na uregulowanie okresu. Ale póki co kalendarzyk jeden pokazuje mi że okres będzie 13 lipca dopiero A drugi kalendarzyk pokazuje mi okres na 17 lipca. Testy owu robię od 13dc dzisiaj 16dc i nadal testu negatywne więc znowu cykl będzie długi i coś mam wrażenie że będzie dłuższy niż ten ostatni. Ale na szczęście mam klinikę 11 lipca i mam nadzieję że się m na zajmą porządnie i wszystko mi ureguluja.

A co do Ciebie to trzymam kciuki żeby wszystko się u Ciebie wyjaśniło i poszło po twojej myśli.
Również życzę powodzenia.
 
reklama
Do góry