reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzidziusiowe boleści

reklama
MamoSzymka,
my teraz mamy ten problem ale mój synek jest chory i w czasie choroby się to zaczęło, bierze antybiotyk i Deflegmin ale jak narazie jest z dnia na dzień gorzej:zawstydzona/y: W ogóle to często choruje na gardło. Też podejrzewam u niego skazę białkową, Pisałas o ulewaniu czy to jest nastepstwo skazy?? Przy obecnej chorobie znów się nasiliło.
 
Uchhhh...u nas dzis biegunka, od 6 rano zaczęło się normalną kupą a potem nie nadążałam zmieniac pieluch:szok: ;-) nie wiem co mogło mu zaszkodzić,nic takiego nie jadłam ani ja ani Oliś...a może to rotawirus?:sick: :confused: :confused: :confused: jutro chyba pójdę do lekarza,chociaz narazie przeszło...Brzuszek Olisia nie boli chyba,może był trochę marudny momentami ale to raczej związane było z zasypianiem-cięzko nam to idzie w dzień:-( Obstawiam tez że może kolejne ząbki idą? Jutro zajrzę w paszczę lwa;-) :-D
 
Hej K@siek,

Dostawalam szalu z powodu tego swiszczenia i juz jestesmy po testach na bardzo powazna chorobe. Na szczescie to moja chora wyobraznia i szkoda pisac. Co do skazy to moze ona byc powodem swiszczenia, ulewania i przeziebien itd. Tak zwana skaza to atopowe zapalenie skóry, czyli alergie sktórne i nie tylko. Dzieciaczek początkowo wykazuje nietolerancję na białko mleka krowiego, w momencie pojawienia się nowych alergenów część dzieci wykazuje reakcje alergiczne różnej postaci.
Czy Twoje maleństwo ma zmiany skórne, że podejrzewasz skazę? Mój Szymko ma liczne suche plamy na ciele, zwlaszcza teraz gdy zaczyna próbować coraz to nowe "potrawy" - dlatego nie ma wątpliwości, że to atp. Lekarka uczula nas by bardzo zwracać uwagę na to po czym występują te zmiany. Mimo ulewania i świszczenia - jszcze nie chorował i nie przyjmował żadnych leków.
Pewnie u Twojego maleństwa to jedynie przeziębienie, ale nie zaszkodzi się z lekarzem skonsultować na temat Twoich obaw odnośnie skazy.
Ja z Szymkiem już umówiona jestem do poradni pulmnologicznej w celu porady odnośnie tego świszczenia (ostatnio był mój mąż, ale od niego nic nie mogę się dowiedzieć - poza tym, że u 20% dzieci mających atp występuje takie świszczenie).
Ślę zdrówka i zażegnania problemów z świszczeniem :-).
Aga
 
Mamo Szymka nie miałam pojecia że u dzieci z AZS występuje tego typu świszczenie:szok: Moja siostra 4 letnia niestety ma AZS i bardzo ci współczuje gdyż wiem co przechodzi moja mama.Niestety jest to nie do wyleczenia tylko zawsze do podleczenia.Wokresie wprowadzania pokarmów stałych ,pamietam ze mama kupowała taką serie słoiczkową "kuchnia alergika"i mała wcinała tylko te produkty.Wiem że musialo być bezglutenowe i bez białka."kuchnia alergika "o ile się nie myle jest z Gerbera.Wiem także że na tą wysypke ma takze wpływ kolor ubranek w których maluch chodzi ale myśle że w interneci jest napewno pełno tych wiadomości i jestes z nimi obeznana.:tak: Życze cierpliwości i powodzenia:-)
 
Hej Kaja,
:-) Dzięki za życzeia. Z alergią damy sobie radę (niebywałe, ale czasem człowiek cieszy sie, że to tylko alergia). Na szczęście teraz, tak jak piszesz, sporo jest gotowych dań dla małego alergika. Będiemy dbać i mam nadzieje szybko miną dolegliwości. W razie czego będziemy odczulać.
Wszystkim cierpiącym z powodu katarków i przeziębień Maluszaków dużo, dużo zdrówka!
Aga
 
Wiola ,ubrania o jaskrawym bardzo ubarwieniu.Napewno czerwień bo w tych kolorach są jakieś tam substancje (nie pytaj sie mnie jakie)i działają podrażniająco na skóre małych atopowców.Mama też lakierowała te metalowe guziczki(zatrzaski)w ubrankach bo tez uczulały.:szok: :szok: Pamietam ze nie mogla chodzić w czerwonym ,granacie,czarnym tez i jeszcze costam.TYlko delikatne pastelowe kolory.
 
Matko jedyna ,szok my mamy czerwone ubranka .W szczególności mój ukochany pajacyk i body .Możliwe ale ja KAJU już naprawdę podchodze do wszystkiego z dystansem
 
reklama
Ja też podchodzę do wszystkiego z dystansem jakby tak człowiek wszystkim się przejmował to by w końcu zwariował,a z tymi czerwonymi ubrankami to naprawdę pierwsze słyszę :szok:



 
Do góry