reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dzieci urodzone z niedotlenieniem!!!

Witajcie mamuski!
Ja wlasnie czakam na wyniki badan (IgE) zaraz przyjada!Iga poczyna proby samego stania(wstaje przy meblach i sie puszcza na chwilke lapiac rownowage tak jej sie to spodobalo ze trudno jej upilnowac :D)

Zabka no to zaleglosci z choinka trzeba szybko nadrobic za dwa dni swieta(ale choinke zawsze mozna ubrac w wigilie... i sie bardzo podoba taki zwyczaj, my musielismy ubrac wczesniej bo na swieta wyjezdzamy wiec nie bylo by kiedy!)Zycze duzo zdrowka, zdrowiej szybko.

Pycha silna mala:) dobrze sobie radzi, ale jakie skupienie hahaha.Tak dlugo Cie trzymali w szpitalu? ja bylam 3 dni wyszla bym po 2 ale urodzialm w piatek zrobili jej wszystkie badania, a w poniedzialek chcieli jej zrobic jeszcze USG glowki, dlatego bylam 3.

A Ciebie Zabko ile trzymali?

Pozdrawiam Was mamusie i Wasze malenstwa:) :-*
 
reklama
Mama_Igi i jak wyniki badań???

Mnie trzymali tak długo, bo mała dostała żółtaczkę.

A mój mężus własnie pojechał po choinkę, mam nadzieję, że ładna kupi. :laugh:

Ale pogoda... wogóle nie czuć tych świąt. :mad:
 
Witajcie!
Chcialam ululac mala ale cos nie bardzo chce isc spac 8) nie chce pic mleka ani kaszki... znowu ma jakis awersje do mleka juz nie wiem jak mam jej go podawac. Wyniki b. dobre wszystko ma w normie, wiec czeka nas 5 stycznia jeszcze wizyta u laryngologa (musimy ustalis dlaczego ten katar utrzymuje sie juz 3 miesiace, myslalam ze to jakas alergia dlatego robilam badania, pediatra tez juz rece rozklada bo nic nie pomaga, a faszerowac antybiotykami to nie sztuka ktore tez nie dzialaja)jak laryngolog nic nie poradzi idziemy na wymaz z gardla i noska.
Pycha moglas wybrac sie z nim wtedy napewno byla by ladna, co kobieta to kobieta ;). U nas tez jest nieciekawie, bez sniegu, dobrze ze nie pada deszcz bo chce dzis isc z mala na spacer. Jak bylam mala to sie czulo ze ida swieta a teraz... nic a nic!!! :mad:. Ja juz mam choinke
Zabka cos sie nieodzywa, mam nadzieje ze juz zdrowa, tylko zajeta przygotowaniami do swiat.
 
Mój Tomuś tez urodził się z objawami niedotlenienia dostał 6 punktów miał wylewy podkomorowe w lewej półkuli mózgu krwiaczka na główce a do tego asymetrię ułożeniową prawej połowy ciała i przykurcz obręczy barkowej. Co 5 tyg jesteśmy na USG główki i rehabilitujemy Tomka 2 razy w tygodniu. Neurolog pozwolił szczepić tylko acelularnymi szczepionkami.
Ma juz 5 miesięcy i wszystko wraca do normy, ale nie było wesoło na początku....
Pozdrawiamy serdecznie!!!
 
Witamy!
Wcale sie nie dziwie bo brzmi strasznie,ale cale szczescie ze wszystko wraca do normy.A dlaczego tylko takimi szczepionkami?Trzymamy kciuki za Was oboje. Napisz cos jeszcze o Was(wzsystko co Ci przyjdzie na jezyk)i wklej zdjecie swojego skarba :laugh:pozdrawiamy
 
hej!!
Acelularne są łagodniejsze dla układu immunologicznego i nie ma zagrożenia zapaści poszczepiennej....
Poród miałam trudny (założyli mi ponad 20 szwów i 12 godz z lodem między nogami musiałam leżeć) główka niechciała się urodzić i ja parłam główkę a położna palcami spychała szyjkę z główki Tomka. Rozwarcie na 4 palce miałam o 10 rano a urodziłam o 16,55.
Miałam niewydolność skurczową macicy i rodziłam podłączona do kroplówki z oksytocyną..
Pozdrawiamy
 
Hej Anecik, no to współczuję poczatków, cieszę sie ze z Tomciem juz coraz lepiej.

Choinka piękna, takze nie zawiodłam się na mężu.
Natalia, jechać z nim nie mogłam po tą choinkę, bo ja jestem jeszcze na tym etapie, że nie zostawię jej z nikim oprócz męża, a do busa nie chciałam jej brać, bo nawet fotelika nie byłoby tam jak zainstalowac.

Niech magiczna noc Wigilijnego Wieczoru
Przyniesie Wam spokój i radość.
Niech każda chwila Świąt Bożego Narodzenia
Żyje własnym pięknem,
A Nowy Rok obdaruje Was
Pomyślnością i szczęściem.
Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia
Niech spełniają się wszystkie Wasze marzenia
 
reklama
Czesc dziewczyny i maluszki!
No to faktycznie sie nameczyliscie oboje, ale bylo warto, maluszek wszystko wynagradza :D
Pycha to dobrze ze kupil ladna, dzielny maz ;), no tak bez fotelika niebezpiecznie.
Zabko dlaczego sie nieodzywasz? 8)
Dziewczyny ja nie wiem kiedy sie znowu pojawie o 15 wyjezdzam pewnie bede dopiero po swietach a moze uda mi sie wpasc podczas swiat, zobaczymy, ale chce zlozyc Wam i Waszym najblizszym zyczonka swiateczne:

W Bożego Narodzenia dni urocze,
Niechaj szczęściem serce gra,
Niech zdrowie dobre was otoczy,
I na dni przyszłości trwa.
Niech te święta przyniosą wam Boże łaski,
spokój, radość i dostatek wszelki,
A Nowy Rok niech spełni marzenia ukryte na samym dnie serca!

 
Do góry