reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczynka czy chłopiec (wierzenia ludowe)

reklama
sylwia Ty już kupujesz ciuszki? Ja pisałam o niebieskiej pościeli, mamy sypialnie na niebiesko pomalowaną i wszystko pod kolor dobieramy :)

Ja się wstrzymuje z najmniejszym rozmiarem ubranek, bo może dziecko będzie większe i wtedy klapa ;) Siostrzeniec kilku fajnych ciuszków nie miał ani raz na sobie, bo wielki się urodził. Pięty w skarpetkach dla noworodków miał na połowie stópki :) body na 56 od razu trafiły do szafy, bo chłopczyk miał 57 i ważył sporo.
 
mi w kalendarzu chinskim wychodzi chłopczyk, w tym teście chinskim również chłopczyk :-)
hmm był jeszcze jeden test z tymi % to mi wyszła dziewczynka :a moim zdaniem i tak chłopczyk bedzie haaa :-D a ubranka ? wybierałabym kolory neutralne: zółty, zielony ?

a z rozmiarami to tez kiepsko ale i tak bede kupywała te najmniejsze i zaczne jakos od 12-13tc :)
 
U mnie w pierwszej ciąży intuicja zawiodła, czułam że będzie chłopak, aż do 21 tyg. kiedy miałam usg i zapytałam lekarza. Zapytał się co przeczuwam, ja mówię że chłopaka a on do mnie "mam nadzieję że nie kupowała pani rzadnych niebieskich ubranek bo na chłopaka to pani sobie trochę poczeka" no i była córcia. Teraz też niby przeczucie na chłopaka zobaczymy!
 
A jamyśle tak że jak sie bardzo chce i duzo myśli o tym to to sie sprawdzi.
Ja chciałam bardzo chłopca,nie wiem czemu ale wogole wykluczałam ze może urodzic sie dziewczynka.I tak przez całą ciąże.Podobnie moje kolezanki,te ktore juz w ciazy strasznie pragnely jakiejs konkretnej plci,rodzily one pozniej wlasnie te swoje wymarzone.
Teraz na początku chciałam bardzo dziewczynkę,ale z biegiem czasu moje myśli krążą wokol niespodzinaki.A moze tym razem nie wiedziec co sie urodzi?????
 
Sylwia, ja mam identyczną sytuację w rodzinie, u męża od pokoleń byli sami mężczyźni :) Trudno mi zatem uwierzyć, że to w ogóle mogłaby być dziewczynka, choć nie ukrywam, że bardzo bym chciała. Od razu nastawiam się na chłopaka, zresztą wg tabelki w moim wieku mam marne szanse na dziewczynkę, same niebieskie kratki, hehe :)
 
reklama
wiedzialyscie ze sa takie testy??
ja nie wiedzialam do teraz :-D
Intelligender- test prognozujący płeć dziecka



A my własnie rozmawialismy o tym tescie (oczywiscie wczesniej google zostalo przeszukane, w celu zdobycia informacji) i oboje jestesmy zgodni, ze chcemy go zrobic :-)


Ten kalendarz (Planowanie płci dziecka. Chłopiec czy dziewczynka? - *-spam-*) wśród wszystkich moich dzieciatych znajomych się nie sprawdza. Jak pokazał Ci dziewczynkę to ja obstawiam chłopca:-D

A na moim jak Ci wyszło???


z tego testu wyszlo mi, ze bedę miała chlopca (a od zawsze marzy mi się córeczka i mojemu Kubie tez)


znalazłam cos takiego, ale się ubawiłam :D Noworodek.pl - portal przyjazny matce. W trosce o Ciebie i Twoje dziecko.
z tego kalkulatora wyszedł mi na 47% chłopiec na 53 dziewczynka :D ciekawe skąd ludzie biorą takie pomysły ;)

u mnie na 75% coreczka.

nie wiem skad te pomysly, ale zabawa fajna a to najwazniejsze


Następna podpowiedz:

w poziomie jest miesiąc poczęcia
w pionie wiek matki

wynik: różowy dziewczynka, niebieski chłopiec


wyszlo mi niby rózowe pole, ale to zdjecie mam tak zamazane, ze nie jestem pewna czy dobrze odczytalam. (może, ktos, kto widzi wyraznie tą tabelke pomoze mi to sprawdzic ?? 33 lata, miesiac zaplodnienia wrzesien)
 
Do góry