reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

dzikie harce w brzuszku czyli o ruchach naszych maluchow

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Aga gdzieś czytałam, że jak w dzień się chodzi, to dzidziuś się kołysze i często śpi, a wieczorem jak się siedzi, albo leży, to mu się nudzi i kopie ;-):-D;-)
 
reklama
Aga gdzieś czytałam, że jak w dzień się chodzi, to dzidziuś się kołysze i często śpi, a wieczorem jak się siedzi, albo leży, to mu się nudzi i kopie ;-):-D;-)
tak tylko ja w ciązu dnia dużo siedzę i piszę z Wami :-) mogłby tak co 2-3 godzinki dać znać ;-)
 
Ja też najczęściej czuję malucha po prawej stronie i też najczęściej wtedy, kiedy siedzę przed kompem!;-) I oczywiście mam niedosyt, bo chciałabym bardziej "namacalnych" dowodów jej obecności:-)
 
A ja mojego nie słyszę, nie czuję....:-( Smutno tak i znowu głupie pomysły do głowy przychodzą...
bo ponoć jak kobieta jest grubsza to później czuje ruchy, a ty chyba wspominałaś, ze przy tuszy jesteś?
ja mojego też nie czuję w dzień w ogóle tylko jak leże w łózku własnie na prawym boku to kopie
 
Ja też nie czuje żadnych ruchów....:-(Pewnie to nie tak że wszystkie czują w tym samym czasie ciąży doczekamy się anusiak :-):-)Za niedługo będziemy tu o tym pisac...:-):-)
 
ja dziś próbowałam małą zmusić do znaku. leżałam na prawym boku chyba z pół godziny i nic- zero. to mi się znudziło i wstałam :-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry