reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

....****....dzis na obiad było/bedzie...****....????

reklama
HMMMM Kasia zapraszam więc nie masz daleko:-) a wczoraj dojadalismy zupke dyniową i upiekłam chleb mniam pycha:-) a dzisiaj będą racuchy z jabłkiem i otrebami polane śmietana i posypane cukrem pudrem:laugh2: i moze cos bardziej konkretnego na kolacyjke sie wymysli:tak:
 
no no Sylwia..chlebek to i ja tu bym upiekła(i kiedys to bede musiała zrobic:tak:- zarzucisz sprawdzonym przepisem?:-)(tylko nie wiem i tak czy wszystkie produkty tu dostane:-(..., bo ten tu jest feee:no:...jem tylko ziarnisty z lidla...inny ewentualnie przypiekam...:crazy:czasem jak po drodze nam kupujemy w PL sklepie..

co do dzisiejszego obiadku - bedzie spaghetti..i dla Klaudii zrobie zupkę jarzynowa - z zielonym groszkiem..Zaraz ubieramy sie i idziemy do sklepu po warzywka:sorry:
 
Och dziewczynki jak tak czytam to mi az slinka cieknie Sylwia ja bardzo poprosze przepis na te buleczki maslane:tak:

Rusalko a te kotleciki mielone jak robisz ze 10 zrobilas i zjedli :szok: i bylo im malo
u mnie w domku kotlety mielone to niezabardzo dzieciaki lubia dawac tu dziewczyny jakies pomysly dla Lukasza na kotlety mielone (on nielubi) bo moze ja zle robie :-D

A dzisiaj mamy na obiadek kotleciki schabowe po szwajcarsku (tesciowa upiecze;-))oczywiscie ma wszystko przygotowane ma tylko upiec nie myslcie ze mam az tak dobrze :-Dziemniaczki i salatka kapusta pekinska papryka kukurydza z sosikiem jogurtowo-majonezowym)
 
Kakaw - moj maz tez lubi tylko moje kotlety mielone(innych nie jada:-pczym kiedys uraził moja mamę:eek:..) a niczym sie zapewne szczegolnym nie róznia, oprócz tego, że własnie robie bardzo małe i cienkie..dzieki czemu są bardziej chrupiace(nie załuje tez czosnku, cebulki..ot wsio)Stad wychodzi ich ponad 10:-D
 
wiec tymbardziej Sylwia czekam na przepis:-D


u nas mała zmiana planu - spaghetti:tak: i zupka kalafiorowa(dla Klaudii;-)
 
reklama
Do góry