reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Edukacja w UK

Monika26i - to rzeczywiscie przezylas moja Ola na poczatku wogule nie plakala i wlasciwie od razu zostala sama w przedszkolu tylko po jakims miesiacu miala 2 dni kryzysu i tak samo mi plakala trzymala sie mnie kurczowo i krzyczala mamo mamo musialam na sile ja zostawic potem ponad godz bylam pod przedszkolem i przez okno zagladalam czy sie uspokoila czy nie ale jak zobaczylam ze pani ja nosi na rekach i probuje ja rozbawic to troche sie uspokoilam oj wiem dokladnie jak sie serce kroi jak sobie przypomne to mi ciary przechodza na drugi dzien tez byl placz ale po jakims czasie sie uspokoila i zostala Twoj synek tez sie przyzwyczaji a pozniej bedzie sam sie pytal kiedy do przedszkola trzymam za to kciuki. Ja mieszkam jakas godz autem od Ipswich szkoda ze nie blizej :tak:ale kto wie moze jak troche lepiej wprawie sie w jazde to moze kiedys sie spotkamy:tak: Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny no to sie stalo - ZAPISALAM dzis Kube do przedszkola. W poniedzialek ide go zostawic na godzinke, we wtorek na dwie godzinki tak zeby sie przyzwyczail. Od srody zaczynamy normalnie caly dzie, a potem w czwartek to samo.
Dam Wam znac jak poszlo - trzymajcie kciuki :-)
 
Magda.uk - pewnie ze bedziemy trzymac kciuki za Kubusia no i za Ciebie :tak: Trzymaj sie dzielnie napewno wszystko bedzie dobrze i czekam na relacje jak bylo. Buziaki
 
Mój Krzyś tez na poczatku płakał przez parę dni i dyrektor szkoły kazał mi odbierać go zamiast o 15.15 to o 12.15 by sie przyzwyczaił, le po 10 dniach już było ok.
 
Dziewczyny no to sie stalo - ZAPISALAM dzis Kube do przedszkola. W poniedzialek ide go zostawic na godzinke, we wtorek na dwie godzinki tak zeby sie przyzwyczail. Od srody zaczynamy normalnie caly dzie, a potem w czwartek to samo.
Dam Wam znac jak poszlo - trzymajcie kciuki :-)
Ja tez trzymam mocno kciuki:-). Napisz czy mu sie podoba:tak:. Ja tez pomalu mysle o przedszkolu dla malutkiej:tak:, wiec dlatego jestem ciekawa jak Wam pojdzie:-D.
 
dziewczyny piszcie tutaj do jakiego przedszkola dzieci wasze chodza?jakie macie uwagi na ten temat?do jakiego przedszkola waszym zdaniem najlepiej dac dziecko?
 
Ja za rok posle mojego synka i chcialabym do katolickiego,moze znacie jakies dobre przedszkola,mieszkam w polnocnym londynie...chcialabym zeby to bylo dobre przedszkole:tak:prosze o rady
 
Duzo jest dobrych przedszkoli, a szczegolnie Pre-School'i do ktorych mozna poslac maluchy juz od 2,5 roku. My planujemy poslac J do prywatnego Pre-school'a dla chlopcow, chociaz mam jeszcze zaplanowe wizyty w wielu innych.
Ta strona nie jest zla do szukania lokalnych przedszkoli/zlobkow etc
Children’s Day Nurseries – England, Scotland, Wales & Northern Ireland

Zawsze warto tez przeczytac raport Ofsted, ktory czesto ujawnia wszelkie niedociagniecia. Najlepsze oczywiscie sa zazwyczaj te z nota "outstanding" we wszystkich kategoriach Childcare on Non-Domestic Premises - Ofsted
 
reklama
Magda.uk co tam u was jak przyjelo sie przedszkole napisz cos :tak:

Monika26i a co u Ciebie ?????

A ja nie moge doczekac sie 18 czerwca wtedy mamy zebranie w szkole i wkoncu sie wszystkiego dowiem zamowilam juz naszywki na ubrania Oli zeby wszystkie byly podpisane bardzo fajna sprawa. Juz denerwuje sie ta szkola ale tak jakos pozytywnie chyba bardziej to jest podekscytowanie :tak:

Buziaki
 
Do góry