reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Facet nie chce dziecka

Mieszkam w mieście gdzie liczba mieszkancow to ok 100 tysiecy, wiesz Ile mamy żłobków państwowych? 1... Więc jeśli nie masz znajomości to zapomnij że dziecko się dostanie.... Takie realia
A co to za miejscowość? U mnie miasto 300tys, a żłobków jest 8.
 
reklama
Hey, przykro mi, że znalazłaś się w takiej sytuacji, ale wcale twojego partnera nie żałuję, co za egoistą, życie nie ułożyło się po jego myśli to zawija ogon i leci za granicę! A dziecko samo się zrobiło?????
Nie będę tu go wyzywać od najgorszych, bo zrobią to na pewno inne dziewczyny na forum - pewnie poleje się straszny hejt na niego.

kurcze, naprawdę nikt poza mną czytając takie posty nie zastanawia się czy facet w ogóle CHCIAŁ dziecka ? Bo jeśli chciał a teraz mu się odmieniło to fakt, idiota....

Ale jeśli dziecka nie chciał, nie planowałjeśli ustalili metodę antykoncepcji jak tabletki / krążek czy cokolwiek innego a kobieta podeszła do tematu nieodpowiedzialnie i pomijała tabletki lub o zgrozo świadomie ich nie przyjmowała - to jaka w tym wina faceta ? Mi mężczyzn w takich sytuacjach jest szkoda...

Umowmy się, w dzisiejszych czasach przy tak skutecznej antykoncepcji jak np tabletki - wpadki nie powinny istnieć, nie powinny się zdarzać.
A są ludzie którzy dzieci nie chcą (lub nie chcą na tym etapie życia) i mają do tego pełne prawo.
 
Nikt jej nie da więcej alimentów. 500 to maks w naszym kraju, a na siebie nic nie dostanie, bo nie są małżeństwem.
Smutne to niestety, bo za takie grosze niewiele można kupić.

Mój przyjaciel płaci na dziecko 1500 zł, takie alimenty są jak najbardziej możliwe. Alimenty ustalone sądownie, wysokość na żądanie matki, on zarabia jakieś 5 tys na rękę.
Nie ma kontaktu z córką - próbował ale matka idiotka robiła trudności jemu, dziecku sieczkę z głowy - odpuścił.

W dziecko został wrobiony, dziecka mieć nie chciał, Ona to zaakceptowała, ustalili wspólnie antykoncepcję - tabletki - ufał jej, ona później przyznała że tabletek nie brała.
Głupi, że ufał, ale w związkach ufa się drugiej osobie... Najdroższy błąd w jego życiu, na pewno...
 
Mój przyjaciel płaci na dziecko 1500 zł, takie alimenty są jak najbardziej możliwe. Alimenty ustalone sądownie, wysokość na żądanie matki, on zarabia jakieś 5 tys na rękę.
Nie ma kontaktu z córką - próbował ale matka idiotka robiła trudności jemu, dziecku sieczkę z głowy - odpuścił.

W dziecko został wrobiony, dziecka mieć nie chciał, Ona to zaakceptowała, ustalili wspólnie antykoncepcję - tabletki - ufał jej, ona później przyznała że tabletek nie brała.
Głupi, że ufał, ale w związkach ufa się drugiej osobie... Najdroższy błąd w jego życiu, na pewno...
To niestety jest przykra konsekwencja utrzymywania stosunków płciowych z debilem/ socjopatą jakiejkolwiek płci.
Polecam poczytać o „złodziejkach spermy” i orzecznictwie w Izraelu.
 
To niestety jest przykra konsekwencja utrzymywania stosunków płciowych z debilem/ socjopatą jakiejkolwiek płci.

No nie, związki osób tej samej płci są pod tym kątem bezpieczne :p kobieta też jest w uprzywilejowanej pozycji wg mnie bo jej nikt w dziecko nie wrobi.

a socjopaci mają to do siebie, że potrafią doskonale udawać. Te osoby nie są głupie, są niesamowicie inteligentne.

wkurza mnie ten osąd kobiet, że facet jest taki zły i najgorszy bo nie chce wychowywać dziecka - gdzie większość z nich tego dziecka od początku nigdy nie chciała... i owszem, w zamierzchłych czasach seks oznaczał ryzyko ciąży. W dzisiejszych - nie. Naprawdę antykoncepcja jest skuteczna (niestety najskuteczniejsza jest ta przyjmowana przez kobiety) i dzieci nie powinny pojawiać się na świecie jeśli nie są chciane.

Ja jako kobieta, gdyby facet „wrobił” mnie w ciąże, nie wiem, uszkadzając prezerwatywę chociażby - nigdy bym tego dziecka nie urodziła.
Przywilej, moje ciało, mój wybór. Z tego względu też zawsze w związkach wolałam antykoncepcję po swojej stronie, miałam do siebie samej zaufanie w 100% że jestem przed niechcianą ciążą chroniona :)
Natomiast wrobieni w dziecko faceci mają przesrane...
 
reklama
Zorientowała się że jest w ciąży przy porodzie ? 😎
Bo przy minimalnym rozgarnięciu kobieta wie że jest w ciąży na 2-3 tygodnie po zapłodnieniu i naprawdę niechcianego dziecka rodzić nie musi.
Nie no bez przesady. Po prostu chciałam zwrócić uwagę, że kobiete również da się wrobić w dziecko.
 
Do góry