reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ferie z dziećmi

Zgadzam się w Stolicy jest ciekawie z dzieciaczkami. Mając na uwadze swoje dobro psychiczne warto zapewnić dużo rozrywek i atrakcji:). Dobrym sposobem na podróż jest korzystanie pociągów (koniecznie pendolio), a na dworcu można wynająć samochód
 
reklama
Gdzie warto pojechać z dziećmi na ferie?
Moim zdaniem w góry - i to najlepiej polskie - na narty. Polecam Ci zastanowić się, czy warto jechać razem z dziećmi. Z mojego doświadczenia mogę Ci doradzić wyjazdy organizowane przez firmy - bez rodziców, za to z opiekunami i rówieśnikami. Warto znaleźć odpowiednie biuro (sprawdzone, mam na myśli przede wszystkim odpowiednie warunki i bezpieczeństwo dzieci). W tym roku planuję wysłać moje dzieciaki na wyjazd www.jaworzyna.com.pl/oferta/782/terminy całkiem tanio, moje dzieci podszlifują trochę jazdę. Zauważyłam, że na wyjazdach bez rodziców moje dzieciaki bardzo się usamodzielniają. Oczywiście ważne, żeby nie miały zbyt dużo wolnego czasu, żeby uniknąć tęsknoty za rodzicami, ale moje dzieci są już dość duże i nie płaczą, kiedy nie ma mamusi ;)
 
Witajcie mamuśki :) Widzę, że niewiele z nas szykuje się do ferii zimowych bo nie znalazłam nigdzie wątku:( a akurat potrzebuję porady! Chcę z dzieciakami pojechać na jakąś szaloną wycieczkę, wypad, coś na czym skorzystają i dzieci i dorośli. Jedna z mamusiek na forum podsunęła mi pomysł na ferie zimowe nad morzem w Primavera w Jastrzębiej Górze no i tak się właśnie zastanawiam, bo oferta jest bardzo kusząca! Kilka dni nad morzem z zapewnionymi atrakcjami dla dorosłych i dla dzieci :) i do tego taki ośrodek... no no :) Co myślicie? Szaleć?:)
 
My jedziemy do Białki Tatrzańskiej, zarezerwowaliśmy sobie noclegi na bookaparcie i niedługo będziemy mogli poszaleć na nartach ;)
 
Ferie tylko góry, w miarę możliwości jeździmy do Karpacza. Dzieci uwielbiają poszusować na nartach.
 
A planujecie już coś na nabliższe ferie? Mi chodzą po głowie góry, ale sama nie wiem gdzie byłoby najlepiej pojechać z dziećmi. Jakies rady?
 
My z dziecmi wybieramy się na ferie do Krynicy Górskiej, mamy fajny pensjonat przy samym wyciągu, jest dobre miejsce do jeżdżenia dla dzieci, tak samo długie trasy dla dorosłych. Bardziej klimatycznie i spokojniej niż w zakopanem.
 
reklama
Do góry