reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Forum - sprawy techniczne (propozycje zmian, problemy z działaniem)

przy pierwszym wejściu na forum PRZECZYTAJ REGULAMIN :p
- zanim zaczniesz pisać, przedstaw się w odpowiednim dziale
- zanim założysz temat - poszukaj czy nie ma już podobnego, jeśli jest - to poszukaj w nim odpowiedzi, a jeśli jej nie znajdziesz, dopisz pytanie w tym temacie
- nie pisz posta pod postem, używaj opcji edytuj
- zakładając nowy temat, nadaj mu taki tytuł, by krótko ale precyzyjnie odzwierciedlał jego treść
- pisz na temat, nie odbiegaj od tematu wątku (u nas to będzie trudne, myślę że można przymknąć na to oko ;)
- nie używaj wulgaryzmów - tego chyba nie trzeba nam pisać ;)
coś jeszcze?
-spotykamy sie tutaj dla przyjemnosci i wymiany wspolnych doswiadczen, a nie zeby sie klocic i udowadniac swoje racje
dodalabym jeszcze :

- zanim zaczniesz pisać, przedstaw się w odpowiednim dziale i zglos sie do ktorejs z naszych moderatorek aby dopisala Cie do listy naszej listy
A wątek zdjęć usg można zostawić faktycznie osobno, ale np. nazwać go - "Zdjęcia naszych maluszków" czy jakoś tak. Jak się zaczną porody, to wklei się jakieś oddzielające zdjęcie i będziemy tam umieszczać zdjęcia maluchów już "na żywo" :)
nazwa chyba okey co? bo i bedzie teraz aktualna i potem

dajcie jakies zasady ktore chcemy tylko dla naszego forum, przemyslmy i bedzie zrobione
 
reklama
Coś jeszcze miałam...
Aha - wątek "Co dziwnego właśnie zjadłaś". Postulowałabym zamknięcie go i przeniesienie do jakiegoś archiwum czy tam kosza (jak zwał, tak zwał). Po pierwsze dziwne smaki powoli mijają, "najgorsze" są w pierwszym trymestrze. Po drugie jest wątek przepisowy, więc jak ktoś chce się konkretem pochwalić, to ma gdzie go wpisać. Po trzecie o takich dziwnych akcjach jedzeniowych, z tego co zauważyłam, większość pisze po prostu na głównym, bo nie jest to aż tak ważne i spektakularne, żeby szukać innego wątku na podzielenie się takim doświadczeniem :)

To taki mój postulat :)

No i popieram pomysł, który się gdzieś wyżej pojawił, żeby temat o wklęsłych sutkach zmienić na temat ogólnie o karmieniu, tzn. po prostu zmienić mu tytuł :)
 
Olga trochę Ci się wtryniłam w regulamin mam nadzieję, że mi wybaczysz :tak:

Usuwam wszystkie posty z wątku oddam,sprzedam, wymienię jak mnie opieprzycie to poprzywracam

do wątku lista mam dodaję płeć jak ktoś coś wie czego ja nie wiem proszę o info ;-)
może jakies propozycje co jeszcze tam?
 
Ostatnia edycja:
Olga trochę Ci się wtryniłam w regulamin mam nadzieję, że mi wybaczysz :tak:

Usuwam wszystkie posty z wątku oddam,sprzedam, wymienię jak mnie opieprzycie to poprzywracam

do wątku lista mam dodaję płeć jak ktoś coś wie czego ja nie wiem proszę o info ;-)
może jakies propozycje co jeszcze tam?
no ale to teraz trzeba zrobic cos z lista gdzie wypisywalysmy ta tabelke :)
a dlaczego usunelas te posty z naszej gieldy??
 
Kruszki bo wydawało mi się to niezgodne z regulaminem bb. Tam jest wyraźnie napisane, że ogłoszenia sprzedam moga byc tylko w ogólnym w wątku sprzedam. Uznałam, że nie potrzebujemy tych ogłoszeń bo każda może se wejśc na allegro i poszukać czego potrzebuje po co komuś robić wejścia na aukcje. Myślę, ze tam powinny być tylko nasze ogłoszenia po inne zawsze można wejśc tu Sprzedam ale jak mnie opieprzycie to poprzywracam. Póki co mam czas to na zapas to zrobiłam :-D

Myślisz o tej tabeli gdzie mamy przeczucia, test z sody i takie tam? też nie wiem co z tym zrobić ale myślę, że niedługo to zarchiwizujemy bo zaraz każda będzie miała 100% pewności co nosi pod serduchem :tak: będziemy sobie po porodzie wracać i patrzeć jak nam się wydawało. Bo łączyć tych tabel chyba nie ma co za dużo danych.
 
Kruszki bo wydawało mi się to niezgodne z regulaminem bb. Tam jest wyraźnie napisane, że ogłoszenia sprzedam moga byc tylko w ogólnym w wątku sprzedam. Uznałam, że nie potrzebujemy tych ogłoszeń bo każda może se wejśc na allegro i poszukać czego potrzebuje po co komuś robić wejścia na aukcje. Myślę, ze tam powinny być tylko nasze ogłoszenia po inne zawsze można wejśc tuSprzedam ale jak mnie opieprzycie to poprzywracam. Póki co mam czas to na zapas to zrobiłam :-D

Myślisz o tej tabeli gdzie mamy przeczucia, test z sody i takie tam? też nie wiem co z tym zrobić ale myślę, że niedługo to zarchiwizujemy bo zaraz każda będzie miała 100% pewności co nosi pod serduchem :tak: będziemy sobie po porodzie wracać i patrzeć jak nam się wydawało. Bo łączyć tych tabel chyba nie ma co za dużo danych.

aaaa, no to oki, faktycznie okey z ta gielda
i tez tak mysle ze tamten za jakis czas zaarchiwizujemy :)
ogolnie forum zaczyna wygladac spoko, mysle ze nastal juz porzadek, pewnie sa jeszcze jakies niedopatrzenia, tam jest jeszcze kilka tematow z ktorymi cos trzeba zrobic
ale ogolnie reka na pulsie :)
a co bedziemy robily jak nam beda sie wbijac i dawac swoje posty z jakimis rzeczami na sprzedaz??
 
Ja nadal optuję, za przestrzeganiem poprawnej pisowni, niektórych postów nie da się czytać!
Przecinki, kropki, wielkie litery i przerwy po przecinkach i kropkach nie gryzą!
 
Ja nadal optuję, za przestrzeganiem poprawnej pisowni, niektórych postów nie da się czytać!
Przecinki, kropki, wielkie litery i przerwy po przecinkach i kropkach nie gryzą!
ok ok, ale moj styl pisania na forum byl zawsze taki jak teraz
stosuje interpunkcje, natomiast nie stosuje duzych liter, mysli sa oddzielane przecinkami, wielokropkami lub minkami :)
nie mam czasu na pzwracanie uwagi na kropki i jeszcze zabawe w duze litery i zdania
uwazam natomiast, ze gorsze jest przedobrzanie, wyglada to tak
...jak teraz....wlasnie pisze...tego sie na pewno nie da czytac....bo wszystko jest zlane w jedna calosc...
bledy ort,zdarzaja sie kazdemu, to nic takiego, sa przeciez i dyslektycy i dysortograficy itd.
w gruncie rzeczy to nie forum jezykowe, tylko mamy tutaj wymieniac sie doswiadczeniami :) takze jest dobrze, byle bez przeklenstw :D
 
reklama
Tak tak, zawsze uważałam, że dyskografia i dysleksja to choroba leniwych dzieci, które nigdy nie czytały ;)

Kruszki, Ciebie da się czytać, bo oddzielasz zdania, ale niektórzy piszą ciurkiem, nie wiadomo gdzie się zdanie zaczyna a gdzie kończy. Tekst nie ma sensu i przestałam czytać, niektóre posty bo szkoda mi czasu na wyłapywanie sensu wypowiedzi :p

PS.
Nigdy nie byłam alfą i omega ortografii, ale drażnią mnie byki (przecież mamy autokorektę), to takie niechlujstwo językowe. Tez czasem, w moich tekstach nie ma polskich znaków, ale to z braku poprawnie działającego Altu ;)
 
Do góry