reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Forum - sprawy techniczne (propozycje zmian, problemy z działaniem)

Tak tak, zawsze uważałam, że dyskografia i dysleksja to choroba leniwych dzieci, które nigdy nie czytały ;)

Kruszki, Ciebie da się czytać, bo oddzielasz zdania, ale niektórzy piszą ciurkiem, nie wiadomo gdzie się zdanie zaczyna a gdzie kończy. Tekst nie ma sensu i przestałam czytać, niektóre posty bo szkoda mi czasu na wyłapywanie sensu wypowiedzi :p

PS.
Nigdy nie byłam alfą i omega ortografii, ale drażnią mnie byki (przecież mamy autokorektę), to takie niechlujstwo językowe. Tez czasem, w moich tekstach nie ma polskich znaków, ale to z braku poprawnie działającego Altu ;)

a ja nie mam polskich znakow :/
mozemy dodac do zasad jakies takie podstawowe sprawy:
zakaz pisania samymi duzymi litarami, zwracanie uwagi zeby nasze posty byly czytelne, jakos takos musimy to ujac :)

moja siostra jest dyslektykiem, masakra, kiedys zawsze na nia rodzice krzyczeki, ale ona naprawde sleczyla nad ksiazkami i niestety niczego to nie nadawalo :/
 
reklama
olga powinnysmy zrobic chyba jakies tematy zamkniete, temat o sexie jak najbardziej tam przeniesc, tylko szukam i nie widze nic co mozna wyedytowac.. natknelas sie na cos??
 

Jak wkleić zdjęcie?


Wchodzimy na przykład na imageshack.us, fotosik.pl lub inny serwer do wrzucania zdjęć, i tam ładujemy fotkę - na przykładzie imageshack: klikamy "browse", wybieramy fotkę z komputera i klikamy "prześlij", przy okazji najlepiej zaznaczyć żeby ją zmniejszyło do 640x480, po załadowaniu pokazują się linki. Kopiujemy "link bezpośredni" ("direct", "bezpośrednio") i wklejamy go w odpowiedź. Wtedy w naszym poście widoczny jest link do zdjęcia.

Można dodatkowo przed linkiem wpisać znacznik
- bez żadnych spacji, i od razu na forum w naszej odpowiedzi widoczna jest duża fotka :)
(pod warunkiem że skopiowaliśmy link bezpośredni a nie jakiś inny).

Można użyć także gotowej, dostępnej opcji - wśród ikonek nad oknem odpowiedzi jest ikona "insert image" - klikamy ją, w okienku które nam się pojawi klikamy "from URL" i w okno wklejamy nasz bezpośredni link do zdjęcia. klikamy OK i mamy ten sam efekt :)

za pomocą tej ikonki możemy też wkleić fotkę prosto z komputera, bez ładowania jej na żaden serwer i kopiowania linku, wtedy jednak będzie widoczna w małym okienku które trzeba dodatkowo klikać żeby się otworzyło.

Tak więc sposobów jest kilka, w razie problemów proszę pytać :)
 
To że nie wchodzę tu często bo nie mam czasu i jestem zajeta to nie znaczy że można usuwac to co napiszę. Nie jestem i nigdy nie byłam zapisana w żadnym innym forum dlatego nie ogarniam w jakim wątku co napisac miedzy innymi dlatego też że rzadko czas mi na to pozwala. Zapisałam się na to forum ponieważ szukałam wsparcia a tu czuję się dyskryminowana tylko dlatego że nie mam czasu tu zaglądac. I bardzo mi przykro gdy ktos usuwa moje posty bo pomyliłam wątek albo jak raz napiusałam w dwóch wątkach ( bo nie wiedzialam w którym pasuje!!) to zostałam opier... za zaśmiecanie forum. Moderatorom dziękuje dobranoc.....
 
hmm chyba muszę zacząć czytać wszystkie wątki i posty bo nie mam pojęcia o co chodzi... w jakim to było temacie, te usunięte posty?
 
Ostatnia edycja:
to ja się wtrące bo chyba wiem o co chodzi. wątek "wieści ze szpitala" , pamelcia pytała tam o położna, czy warto wynajac prywatna i takie tam... ja jej odpowiadalam, i nawet na koncu dodalam zeby moze juz skonczyc temat bo tak troszke chyba zasmiecamy watek. ale to bylo z jezyczkiem tak, w zartach, a nie zadne opieprzanie. i ja moderatorką nie jestem :-p

w każdym razie, Pamelciu, posty nnie zostały usunięte, ktoś je przeniosł do wątku głównego "sierpien 2012"
 
Ostatnia edycja:
przejrzałam wątek wieści ze szpitala i nie widzę tam żadnych usuniętych postów Pamelci, gdyby takie były to jako moderator bym je widziała, dziwne
 
reklama
no ale wlasnie one wszystkie sa teraz w watku głównym...


W każdym razie napisałam do Pamelci, wyjasnilam wszystko. wiec mysle ze te posty juz spokojnie mozesz usunac, te z tego wątku. :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry