reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik samochodowy

reklama
Kati: z tego co ja doczytałam na temat roemera, to ten model co Ty masz jest trochę inny od ts kinga. może dlatego możesz go montować tyłem do kierunku jazdy.

a my dziś odebraliśmy nasz foteliczek.:-) w czwartek krótka próba - jazda na rehabilitację, a w sobotę dłuższa - jedziemy do Krakowa
 
W Szwecji dzieci do 3 roku zycia tylem jezdza. Tak jest najbezpieczniej. Tylko co zrobic skoro u nas takie foteliki sa po prostu niedostepne ???:-(

Kasiu, wlasnie, jaki w koncu fotelik kupiliscie?
 
Ivka- ja nie wiem:-:)-:)-( Na razie nie zamowilam zadnego fotelika, bo jakos sie ludze nadzieja, ze uda mi sie znalezc taki tylem do jazdy, ale to chyba marzenie scietej glowy. Pewnie zostaje tylko sprowadzenie fotelika zza granicy, ale nie wiem jakie to bylyby koszty i czy taki fotelik pasowalby do mojego auta.
 
No i zdecydowaliśmy się wreszcie, wybór padł na Ramatti Venus. Pierwsze jazdy za nami. Montowanie okazało się w porządku, wygoda też. Mam nadzieję, że będzie dobrze służył.
AniaM- problem polega na tym, że fotelik do 18kg nie posłuży przez ładnych parę lat, tylko około dwóch, maksymalnie, przy drobnym dziecku, trzech. Dlatego wydaje mi się, że cena powyżej 800 zł jest bardzo wygórowana.
 
reklama
Kupiliśmy wreszcie fotelik.Zdecydowaliśmy się w końcu na Maxi Cosi Tobi. Jestem na razie zadowolona z niego ( i Kinga też):-).
 
Do góry