reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych listopadowych słoneczek

jejku, dziewczyny, poryczala sie normalnie ;-) a zazwyczaj nie jestem taka sklonna do lez ;-) jejku, ten pokaz zdjec malenkiej Sarenki... sliczna dziewuszka...
a twoj synus, Cynamonko, normalnie sliczny pultasek... jakie ma policzki przekochane... i caly sliczny :-) jejku jej!!!
 
reklama
pare fotek sary...
 

Załączniki

  • DSCN1167.JPG
    DSCN1167.JPG
    33,7 KB · Wyświetleń: 126
  • DSCN1148.JPG
    DSCN1148.JPG
    30 KB · Wyświetleń: 103
no to jeszcze pare fotek sary...
 

Załączniki

  • DSCN1174.JPG
    DSCN1174.JPG
    29,6 KB · Wyświetleń: 86
  • DSCN1164.JPG
    DSCN1164.JPG
    30,2 KB · Wyświetleń: 122
  • DSCN1199.JPG
    DSCN1199.JPG
    30,1 KB · Wyświetleń: 97
Jejku jakie słodki dzidzi meggi, super ujęcia, to z rozdziabioną buźką, w błogim śnie.... ooooo. Mamusia może być dumna :-) :-), gratulacje :tak: :tak:
Wczoraj też przeglądaliśmy pierwsze zdjęcia Wiktorka, a dziecko tak szybko się zmienia, więc róbcie duuuuużo zdjęć swoim pociechom.
A no i zachęcam do zakupu kamery, droższy wydatek :-( ale na prawdę warto zainwestować, bo można upamiętnić piękne chwil :tak:. Mój R. nie był przekonany ale jak Wiktorek miał miesiąc kupiliśmy i teraz bardzo a to bardzo jesteśmy zadowoleni, z dnia na dzień, z miesiąca na miesiąc bardzo się zmienił nasz synuś, aż miło z łezką w oku się to ogląda.:happy:
 
meggi przepiekna kruszynka naprawde juz zapomnialam ze maluszki sa takie malutkie i drobne bo spojrzec na moja paule ze niedawno tez taka byla a teraz kawal baby z niej
 
reklama
Do góry