reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych listopadowych słoneczek

reklama
Sliczota maju, chyba do Ciebie podobna kruszynka, choć tatusia nie widziałam :-) :-)
A Wiktorek przy oglądaniu zdjęć powiedział - "Dzidziuś telaz śpi" ;-) :-D i przyłożył do ust paluszek mówiąc "ciiii....."
 
O rany nie zagladalam na ten watek przez kilka dni a tu i dzieciatko Majeczki i maka Sara.... Dziewczyny dzieciaczki PRZESLICZNE!!!!! Jak tak sobie patrze na fotosy to az sie serduszko cieszy.... juz tak niedlugo wszystkie bedziemy wklejac nasze piekne pocieszki!!!!! Wiecej fotek drogie mamy- dajcie nam "odrobine radosci" - nam oczekujacym niecierpliwie!
 
Oto córeczka Ani i moja. Ania jest w szpitalu a ja na jej prośbę wpisuję nasz skarb na listę. Urodziła się 16.11.2006 o godz. 4.35 i jest piękna, urocza, zdrowa, wspaniała i ma włosy długie na jakieś 3 - 4 cm.
 

Załączniki

  • lileczka1.jpg
    lileczka1.jpg
    216,2 KB · Wyświetleń: 141
reklama
Do góry