reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Franek waleczny pomóż mu być zdrowym...

reklama
jak czytam waszą historię to ciarki mam na plecach. Jestem pielęgniarką i doskonale rozumiem jaka praca już za wami i ile jeszcze przed wami. Najważniejsze że Franuś może byc zdrowym dzieckiem!!!! Jak tylko dostaniemy wypłatę to prześlę jakąś k wote na konto, nie będzie to duża kwota bo straciłam prace jak zaszłam w ciąze i tylko mąż zarabia ale coś na pewno i będziemy pamiętać przy rozliczaniu PIT za rok.

Ja i mój syn Franek pamiętamy o was w modlitwie i życzymy wielu sił, cierpliwości i wytrwałości !! :tak:
 
Z całego serca dziękuję Wam dziewczyny.
Tak Patinko, Franula ma ciągle dużą szanse na zdrowie, ten nasz złoty czas powoli się kończy, stąd prośba o pomoc, bo obawiam się, że na finishu nie damy rady..
 
moja kropelka vel ziarenko juz w drodze ;-)

jak każda z nas jakąś kropelkę wyśle to do Frania cała rzeka popłynie ;-)
 
Pawimi, dziękuję Ci serdecznie.:)

Dostałam dziś telefon z ośrodka rehabilitacyjnego, w którym Franula był na liście rezerwowej - zwolniło się 1 miejsce! W niedzielę wyruszamy na turnus rehabilitacyjny:)
 
Pawimi, dziękuję Ci serdecznie.:)

Dostałam dziś telefon z ośrodka rehabilitacyjnego, w którym Franula był na liście rezerwowej - zwolniło się 1 miejsce! W niedzielę wyruszamy na turnus rehabilitacyjny:)

Bardzo sie ciesze to szansa dla Franka, mam nadzieje tylko ze znajda sie pieniadze na oplacenie turnusu
 
reklama
FRANIOWA DZIELNA MAMO!!!! wspieram Cie w myslach i w piątek powinna być wyplata na koncie-wiec wysle i ja swoją kropelke aby ta rzeka plynęla wiekszym strumieniem!!!!!

jestes bardzo dzielna a bezgraniczna milość synka pewnie to wynagradza:tak:trzymajcie sie dzielnie!!!
 
Do góry