reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Franek waleczny pomóż mu być zdrowym...

Agnieszka z Franiem sa juz na turnusie rehabilitacyjnym na konto fundacji wplyneło pierwsze 50zł, bardzo dziekuje i prosze pamietajcie o nich, bez waszej pomocy nie uda im sie wyzdrowiec:no::no:po prostu zabraknie na to pieniedzy
 
reklama
A ja mam własnie świeże wiesci:-)Franek pieknie zareagował na powrót na turnus rehabilitacyjny bez pawików:tak::tak:Drugi dzien i juz znów przekreca sie na brzuszek samodzielnie!!Widac ze akurat ci rehabilitanci przypadli mu do gustu:-D
Strasznie potrzeba zeby w tym roku jeszcze przynajmniej dwa razy pojechali na ten turnusy, musimy zebrac te pieniadze, musimy....
 
jejku super!!
Franiu buziaki!:-)

ja psotaram sie co miesiac jakieś wysłąć tylko że zaczynam budowe i wiele bardzo nie mogę ;/ ale myśle że po troche damy rade:-)
 
Sabina, wreszcie i ja mogę podziękować w imieniu swoim i Frania:)
O postępach Frania piszę jego wątku (link w mojej sygnaturze).
Z turnusu wróciliśmy dopiero dziś nad ranem i jeszcze nawet nie zdązyłam napisac kilku słów.. Pewnie jutro nadrobię dopiero wszystkie zaległości pisarskie:)
 
reklama
Bardzo dziękuję za wszystkie wpłaty na konto fundacji!!


Jeśli ktoś chce się upewnić czy jego wpłata dotarła na subkonto Frania wystarczy zadzwonić do fundacji lub napisać do mnie na priv. Z oczywistych względów nie będę tu podawała do publicznej wiadomości imion i nazwisk osób wpłacających.
 
Do góry