reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Franek waleczny pomóż mu być zdrowym...

Ja równiez bardzo dziekuje i prosze o dalsza pomoc dla Franka. Jestesmy w trakcie załatwiania konta charytatywnego na allegro mam nadzieje ze i tu równiez zechcecie nas wspomóc
 
reklama
W zwiazku z tym ze na dniach ruszy konto na allegro Franusia mam ogromna prosbe do wszystkich którzy mogli mu pomóc. Moze macie jakies zbedne rzeczy które moglibyscie ofiarowac na licytacje dla Franka?Jakies ciuszki zabawki bibeloty?Nalezałoby taki przedmiot przesłac do mamy Frania a nastepnie ona go wystawi na aukcje skad pieniazki za przedmiot powedruja wprost na konto fundacji. Jesli jest ktos chetny o co bardzo prosze, to prosze o zgloszenie na pw gdzie omówimy szczegóły. Zbliza sie termin nastepnego turnusu oraz czas podania leku niestety mimo wpłat za które ogromnie dziekujemy nadal mamy za mało...Stad moja prosba
 
Ostatnia edycja:
kaskę już wpłaciłam , mam jeszcze pytanie czy te fanty to mogą też być np ubranka dobre gatunkowo?

mamo Paulinki dziękujemy i również pozdrawiamy :)
 
reklama
Do góry