reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Franek waleczny pomóż mu być zdrowym...

reklama
Dzięki Kasiu za czujność:)
Skrzynkę wyczyściłam:)
Niestety po wizycie w szpitalu wróciły wymioty:( Pani rehabilitantka od kilku dni przyjeżdża do nas do domu zeby zminimalizowac stres krasnala.
Trochę się działo w ostatnich dniach i dlatego nie miałam czasu na wchodzenie na BB.
Bardzo dziękuję jeszcze raz za każdą formę pomocy:)
 
Za chwile lecę na rehabilitację z małym, więc odpowiedź na szybko: reakcja stresowa na leczenie:( Każdy zabieg, wizyta lekarska powoduje wymioty. Nadrwrażliwość jamy ustnej po intubacjach i te wymioty ze wzgl na stres powodują kolejne itd...
 
FraniowaMama gratuluję ślicznego synka i życzę siły, wytrwałości i dużo zdrówka dla Frania. Przeczytałam całą historię Frania i wierzę, że będzie zdrowy i wszyscy zapomnicie co przeszliście. Franuś to dzielny chłopak i napewno da sobie radę. Info o koncie i rzeczach na aukcję wkleiłam na innym forum i mam nadzieję, że znajdzie się dużo chętnych do pomocy. Ja już powoli kompletuję rzeczy, które chcę przekazać na aukcję, a jak tylko będzie wypłata, to też nie omieszkam wpłacić kilku groszy dla Twojego Aniołka:-)
 
Agita, bardzo serdecznie dziękuję.

Mały miał dziś pierwsze zajęcia na basenie, tym za 350 zł/godz, załatwionym dzięki dwóm cudownym osobom z BB. I znowu rzyganko.. Każda nowa sytuacja, nowa osoba, która coś chce od Franka, powoduje tak koszmarny stres u kurczaka, że kończy się wymiotami. Wystarczy że położę go na plecach w obecności obcej osoby a ten szkrabik już myśli, że będzie jakieś badanie i...wymioty..
Dzisiejsze zajęcia trwały całe 15 min.. Mam nadzieję, że kurczak przyzwyczai się do nowego p rehabilitanta..
 
reklama
Dostałam przesyłki od mamyPaulinki i Anowi82. Serdecznie dziękuję dziewczyny!!
Maziu, jasne, wszystko może być.
Wszystko, co sprawi, że będziemy mogli zapewnić Frankowi rehabilitację!

A dziś kolejny wielki sukces - krasnal włożył stópkę do buziaka!!!!!!!!!!!!! To znaczy że mięśnie brzuszka pięknie się wzmacniają dzięki rehabilitacji:) A to znaczy że maluch jest o centymetry od siedzenia!!!!:)

Dziś poszło pismo do Allegro z prośbą o nadanie statusu konta charytatywnego dla konta Frania (to jest już utworzone i czeka na odpalenie) :)
 
Do góry