reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Franek waleczny pomóż mu być zdrowym...

Witaj Franiowamamo, dzisiaj przeczytałam Twoją i Franka historię, jestem pełna podziwu dla Ciebie, dla Twojej determinacji oraz dla Franusia, dzielny chłopczyk :-) Twoje posty czytałam jak jakiś reportaż z wielkim zaciekawieniem jak wygląda walka o życie Twojego dziecka. Z każdą wiadomością od Ciebie byłam coraz bardziej wzruszona oraz pełna nadziei że wszystko idzie ku lepszemu ( dlatego ze smutkiem przeczytałam Twój ostatni wpis ) ale nic mnie tak nie wzruszyło jak zdjęcie Franusia z Chrztu Św. wtedy to już się rozpłakałam na całego. :-(
Życzę Wam wszystkiego najlepszego, będę śledzić Waszą historię, trzymam kciuki
PS to dzięki Rubi Was poznałam i oczywiście przyłączam się do akcji
Spóźnione życzenia urodzinowe dla Maluszka
Serdeczne pozdrowienia :-)
 
reklama
Dziękuję Ci bardzo za te słowa. Ja codziennie jestem pełna podziwu dla wytrwałości Frania. Teraz tylko modlę się by kolejne operacja nie była potrzebna..
A Rubi to super kobietka:)
 
Dziękuję w tym miejscu Kasi za oooogroooomą pomoc w ruszeniu sprawy allegro. To ona jest mózgiem całej operacji:) Allegro nadało już status aukcji charytatywnych dla konta dzielny_Franek, więc ruszamy lada chwila:)

Dziękuję Polusi za przesyłkę na aukcję i Agnieszce (nie znam nicka - czy moge Cie prosic o kontakt na pw bo mam kilka pytań odnośnie opisu przedmiotów).
 
Miałam dzisiaj wyslac paczke...poszla na poczte a to nie lada wyprawa.i zapomnialam kartki z adresem gapa ze mnie!!!!!Wyslę w poniedzialek fanty:)
 
Maziu dziękuję! (to się nazywa starość..wiem, tez tak mam coraz częściej..;-))

Kasiu, po raz setny dziękuję Ci kobieto wielkiego serca.
To, co Kasia robi dla Frania, przechodzi moje własne wyobrażenia. Naprawdę jest niesamowitą kobietą.
 
reklama
Serdecznie zapraszam na aukcje dla Frania przeznaczone na rehabilitacje i leczenie małego. Szczególnie zachecam do zakupu cegiełki która kosztuje tylko 5zł a znaczy tak dużo!
Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro

Czekamy takze dalej na chetnych którzy podaruja dla Frania fanty do wystawienia na aukcje.

Wszystkim tym którzy dołaczyli i staraja sie pomóc Frankowi jeszcze raz serdecznie dziekuje
 
Do góry