reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Galeria brzuszków

L

LuizaPatrycja

Gość
Zauwazyłam że wklejacie już zdjęcia brzuszków więc postanowiłam założyć nowy wątek.
Możemy pochwalić się naszymi brzuszkami.

reklama

mayo

Fanka BB :)
Miasto
UK,Suffolk
Rozwiązania
0
9t2d ale ja ogolnie "duza"dziewczynka jestem,chociaz narazie w ciazy trace kilogramy..

Załączniki

Ostatnia edycja:

nutria

Mama X 2009
Rozwiązania
0
wow ! dziewczyny. skąd macie takie piękne brzuszki? u mnie jeszcze ni widu ni słychu... tylko stary dobry znajomy - tłuszczyk.

mayo

Miasto
UK,Suffolk
Rozwiązania
0

JKJ

Zaciekawiona BB
Miasto
Kielce
Rozwiązania
0
Brzuszki powolutku wyskakuja nam.
Oto moj przed obiadkiem.
Fotka z ostatniej niedzieli :-)

Załączniki

Ostatnia edycja:

medeuska

październikowa mama'09
Rozwiązania
0
szkoda że nie mam teraz aparatu bo bym Wam pokzała jaki mam w tym momencie... haha pomyślałybyście że w 6 miesiącu jestem..:D siedząc w pracy 2 dni z rzedu po 12h i obżerając sie w kółko własnie sobei stwarzam fajny brzuszek:-D

ale.. jutro przejdzie.. będę w domku poruszam sie nie bede tyle wcinac i znow wróci do normy:-) Jak narazie to niezbyt dży jest jak jem normalnie, a jak zjem trovhe za dużo to juuz go widac... przed ciążą tak nie mialam;-)

paluta

Początkująca w BB
Miasto
Gdańsk
Rozwiązania
0
Fajnie dziewczyny, że wstawiłyście zdjęcia, bo się pocieszyłam, że nie tylko u mnie widać już ciąże, a jestem w 9tc. Wesoło pozdrawiam wszystkie październikowe Mamuśki, szczególnie z Trójmiasta!

reklama

Amelkowa

Rozwiązania
0
ja się dopiero leciutko zaokrąglam... leciuteńko...
Zdjęcie słabe bo z telefonu, ale widać o co biega ;-)
10 tydzień i 6 dni...

edit. odwróciłam zdjęcie, lepiej widać... :)

Załączniki

Ostatnia edycja:
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Kaamilaaa Czerwcowe mamy 2019 35
Ann_ Majowe mamy 2019 87
Julianna_Szcz Grudniowe mamy 2018 410
aNilewe_ Archiwum lipcowe mamy 2014 921

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania