reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniowych brzuszków:)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja od początku ciąży przytyłam 1,5 kg, co "zwalam" na pyszności świąteczno - sylwestrowe ;)

Jak narazie objawiło się to w postaci lekkiej oponki :(
 
reklama
Martuśka, jeśli dobrze pamiętam też jesteś z Bródna - wygląda na to, że jesteśmy sąsiadkami (pisałam już o tym w wątku "zapoznawczym", ale chyba tam nie zaglądałaś później), a jeśli "85" w Twoim nicku to rok urodzenia, to także rówieśniczkami. Ciekawe, może znamy się w realu. Z której części Bródna jesteś?
 
a, sorki, ostatnio rzeczywiście tam daaawno nie zaglądałam. tak jestem '85. mieszkam vis a vis Galerii Rembielińska, a Ty?
mam paru znajomych tutaj, ale tych, co znałam juz wczesniej, bo szczerze mówiąc odkąd mieszkam na Bródnie, nie poznałam nikogo nowego. w moim bloku praktycznie sami starcy :/
ale z widzenia - kto wie ;)
 
Ostatnia edycja:
A ja dziewczęta mam 2,5 kg więcej i oczywiście wilczy głód... brzuszek już wystaje, wrzucę wam za niedługo zdjęcia... staram się mimo wszystko ruszać, więc chodzę na basen...ale przyznam, że jestem osobą rozmiar 38 więc całkiem normalnie i ciężko mi zaakceptować moją zbliżającą się otyłość;) Cel jest wyższy więc pracuję nad swoją psychikią żeby się nie dołować...bo po ciąży zrobię wszytsko żeby wyglądać jak przed ciążą...
 
Ja tak jak pisałam na wątku głównym-mam 2 kg mniej przez te mdłości, a brzuszka jeszcze nie widać:tak: Ale ja jestem jeszcze na innym etapie niż chociażby Ehtele;-)
 
A u mnie 1 kilo mniej,ale brzuszek widać.Podobno zmizerniałam na buzi.
 
Ja z kolei przytylam 1,300 a w 8 tygodniu zaczely sie wymioty i zeszlo mi 0,5 kilo.
JA musze bardzo uwazac bo mam 167 i az 65 kg:wściekła/y:
 
A ja się nawet nie ważyłam... Usłyszałam tylko ostatnio że zeszczuplałam. Mam nadzieje, że wiele w ciąży nie przytyje...bo przytyłam sporo przez poprzednie dwa lata ;/
 
reklama
U mnie już co nie co widać :tak: na dniach postaram się coś wrzucić :-) w poprzedniej ciazy przytylam ponad 20 kg !:szok: co oczywiście zgubiłam z biegiem czasu i rozmiar nosze tak jak wcześniej 34-36 :tak: także nie boje się kolejnych kilogramów;-)
pozdrowki
b.gif
r.gif
z.gif
u.gif
s.gif
z.gif
k.gif
i.gif


c.gif
h.gif
w.gif
a.gif
l.gif
c.gif
i.gif
e.gif
s.gif
i.gif
e.gif
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry