reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdy niemowlak nie chce jeść

Różyczko moja terrorystka samego mleka też nie wypije!tak się przyzwyczaiła z kaszką że jak raz chciałam dać jej samo mleczko to był jeden wielki płacz!muszę dodać chociaż łyżeczkę kaszki.już jest inaczej.troszeczkę gęstsze jest i to jej podpasiło.jak wciskam mleko to ona chyba myśli że pić jej daje i wypije 20ml a potem masakra!
 
reklama
U mnie od wczoraj jest masakra! Wiktor od wczoraj nie chce jeść za dużo, wrzeszczy, krzyczy, wypluwa wszystko z buzi :baffled::baffled::baffled: napewno idzie drugi ząbek :tak: Chociaż przy pierwszym nie miał takich objawów jak teraz...
Zrobiłam mu przegląd dziś ale jeszcze nic nie widać :zawstydzona/y: ciekawy który teraz wylezie. Z góry chciałabym zobaczyć jedyneczke... :-D:-D:-D Dolnym się chwali a ciekawe jak górnym będzie hehe :rofl2:;-);-);-)
 
Witam

Mój niejadek dzisiaj waży 6880:tak: Niestety jeszcze nie dostaje nic do jedzonka w sobote zaczynamy od Sinlaku:tak:

pozdrawiam mamusie:tak:
 
Maria09- ja sama tez dodaję mu do mleczka zawsze jakiś zagęstnik i "poprawiacz" smaku , ale niestety mój mały nie da się oszukać- nie lubi chyba wzystkiego co z mlekiem zwiazane:-D
KlaudusiaNk- oby te wszystkie ząbki juz wyszły bo zwariujemy:-D
Julia- jestem pewna jak Twoj syneczek pokosztuje sinlaca to zacznie więcej papusiać, bo to smaczne jest:-)
 
Dziewczyny jak z jedzonkiem? U mnie wczoraj synek zostawił prawie połowe mleka. Ale później zjadł parówkę. Chyba zaczyna rozumieć, że są lepsze rzeczy niż mleczko :-) Z obiadkami nie ma problemu. Na raz zje cały słoiczek :-D deserek tak samo. Oczywiście w przerwach coś przegryzie. Jakiegoś danonka, paróweczkę, kanapeczkę czy flipsy wchłonie :-D
Kupiłam mu herbatkę wieloowocową to w końcu zaczął pić coś rzadszego od mleka! :szok: posmakowała mu co mnie bardzo cieszy :-D
Różyczka ząbek już wszedł? :-)
 
KlaudusiaN- tak wychodzą dwa ząbeczki na dole-dwie jedynki:-), tylko czekac jak nastepne pójdą-chociaz nie wiem czy na nastepne też nie bedziemy dłużej czekac?:tak:
Julia-u mnie Karolek też specjalnie nie zaczał jeśc po tych innych jedzonkach- to chyba cecha charakterystyczna ten brak apetytu u dzieci ze skazą:-(.
U nas praktycznie jest różnie- jedzenie małemu po prostu wciskam-niestety tak to muszę ująć. Mleczko-łyżeczką, na spaniu tylko mężowi pije poxno wieczorem i w nocy (ja już spasowałam jesli chodzi o karmienie na spaniu: bol kręgosłupa, boli mnie bark, kosci w nogach , kark z nachylania-mogłabym wmieniać i wymieniać-bo takie karmienie trwa conajmniej godzinę:no:).
Ale daję mu inne rzeczy-kaszke z marchewką "zdrowy brzuszek', wszelkiego rodzaju posiłki obiadowe ze słoiczków w skladzie mięsko z jarzynami itd, owoce ze sloiczków, soczki przecierowe- wszystko podaję łyżeczką, oprócz wody którą mi pije z butelki -na butelke się nie pogniewał i na wodę, ale na mleko tak:crazy:
 
Hej dziewczyny:-)
Różyczka no z tym jedzeniem to faktycznie nie za fajnie, a jak ząbki widać już coś.
U nas z jedzeniem bez zmian, mleko pije w nocy bez problemu a w dzień przed spaniem lub na śnie, inaczej nie zje mleka, o kaszkach tez mogę zapomnieć, a zupki nie chce przecierane, je takie jak my gotuje prawie bez przypraw, uwielbia makaron, pije dużo herbatki a ząbków już 5.
 
Hej dziewczyny:-)
Różyczka no z tym jedzeniem to faktycznie nie za fajnie, a jak ząbki widać już coś.
U nas z jedzeniem bez zmian, mleko pije w nocy bez problemu a w dzień przed spaniem lub na śnie, inaczej nie zje mleka, o kaszkach tez mogę zapomnieć, a zupki nie chce przecierane, je takie jak my gotuje prawie bez przypraw, uwielbia makaron, pije dużo herbatki a ząbków już 5.

No Ewuś dwie jedyneczki na dole, hahaha:-D:-)
 
reklama
KlaudusiaN- tak wychodzą dwa ząbeczki na dole-dwie jedynki:-), tylko czekac jak nastepne pójdą-chociaz nie wiem czy na nastepne też nie bedziemy dłużej czekac?:tak:
Julia-u mnie Karolek też specjalnie nie zaczał jeśc po tych innych jedzonkach- to chyba cecha charakterystyczna ten brak apetytu u dzieci ze skazą:-(.
U nas praktycznie jest różnie- jedzenie małemu po prostu wciskam-niestety tak to muszę ująć. Mleczko-łyżeczką, na spaniu tylko mężowi pije poxno wieczorem i w nocy (ja już spasowałam jesli chodzi o karmienie na spaniu: bol kręgosłupa, boli mnie bark, kosci w nogach , kark z nachylania-mogłabym wmieniać i wymieniać-bo takie karmienie trwa conajmniej godzinę:no:).
Ale daję mu inne rzeczy-kaszke z marchewką "zdrowy brzuszek', wszelkiego rodzaju posiłki obiadowe ze słoiczków w skladzie mięsko z jarzynami itd, owoce ze sloiczków, soczki przecierowe- wszystko podaję łyżeczką, oprócz wody którą mi pije z butelki -na butelke się nie pogniewał i na wodę, ale na mleko tak:crazy:
oooo kureczę!mojej też sie to zaczęło!:-)już lewa się wyrżnęła ale nie cała.czekam na całą:-)już kupiłam pastę i szczoteczkę:-Dmoja mała wcina tylko deserki!nie chce jeść tych obiadków!poczekam jeszcze i zacznę sama jej gotować lepsze i smaczniejesze:-p
 
Do góry