reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie wstawić łóżeczko?

Judka28

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Styczeń 2019
Postów
44
Pewnie ten problem gdzieś się tutaj już pojawił, ale nie mogłam odnaleźć, mam pytanie, już za moment na świecie pojawi się mój Maluszek i mam zagwozdkę, nie wiem czy wstawić łóżeczko do naszej sypialni żeby mieć oko cały czas na Malucha czy lepiej od razu do jego pokoju? Jak Wy robiłyście?
 
reklama
My wstawilismy lozeczko do naszego pokoju. Karmienie, przewijanie, wkladanie smoczka do buzi bylo dla nas wygodne gdy dziecko bylo obok a nie w drugim pokoju. Corka budzila sie czesto w nocy, synek szybciej zaczal przesypiac noce ale pierwsze trzy miesiace byly rozne. Do tego pierwszy miesiac najwiecej wybudzen a ja bardzo cierpialam z powodu rany po nacieciu krocza, chodzenie sprawialo mi bol wiec nie wyobrazalam sobie biegania do drugiego pokoju.
 
w pierwszych miesiącach lepiej mieć dziecko przy sobie, potem możecie je przenieść. Moja kuzynka tak zrobiła, wstawiła lampke nocną, taką co rzuca cienie, która miała być w pokoiku dziecka, żeby mu potem nie było obco. zresztą, spróbuj może najpierw w dziecięcym pokoiku i sama zobaczysz czy jest Wam tak wygodnie
 
Pewnie ten problem gdzieś się tutaj już pojawił, ale nie mogłam odnaleźć, mam pytanie, już za moment na świecie pojawi się mój Maluszek i mam zagwozdkę, nie wiem czy wstawić łóżeczko do naszej sypialni żeby mieć oko cały czas na Malucha czy lepiej od razu do jego pokoju? Jak Wy robiłyście?
Jak najbliżej. I że względu na jego potrzeby, ale też ryzyko sids.
U nas będzie tuż przy łóżku.
 
Ostatnia edycja:
reklama
U mnie łóżeczko od razu postawiliśmy w pokoju dziecka, z tym że to ja się do pokoju małej wprowadziłam z łóżkiem. A chłopa w drugim pokoju zostawiłam żeby mógł się do pracy wysypiać.
 
reklama
Też dobre rozwiązanie, ja bym się przynajmniej wyspała, mój mąż chrapie.. ale raczej nie bedzie chciał się zgodzić na takie rozwiązanie. Chyba, że faktycznie mu Mały bedzie przeszkadzał w nocy, to najwyżej ja się przeniosę.. Niby taka prosta decyzja, a nie wiem jak to rozwiązac :/
 
Do góry