reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorąca linia Listopadówek - BEZ KOMENTARZY

Info od zalgol (cytuję):

"...Rano bardzo miło mnie przyjeli na IP, mimo ze miałam mieć niby skierowanie. Po badaniu dowcipnym wyszło za mam 2 cm rozwarcia. Pani doktor powiedziała ze ladnie sie wszystko otwiera. Badali tez wody i sa czyste. Ktg pokazało skurcze ale to jeszcze nie to. Ja bynajmniej tego nie czuję. Jutro test oksy i zobaczymy co dalej. A mały ma 3400. Pozdrowionka dla wszystkich."
 
reklama
SMS OD YOVITY :SYNECZEK JUZ JEST, 3700G SZCZESCIA PRZYSZLO NA SWIAT O 1:35. JESTEM OBOLALA ALE PRZESZCZESLIWA
biggrin.gif
 
Przyszła na świat córeczka o godz 7:28 dnia 17.11.2010 przez sn miejsce porod _ w domu, wazyla 2830 i 51 cm a pkt nie potwierdzone powodu ze urodzilam w domu. a odebral porod moj ukochany z wlasna cireczke, a imie to Amelka :) dzis nam wypisali, a te wiesci juz wyslalam do violett pewnie nie podpisalam nikusia bo mialam inny nr chwilowo. :)
 
reklama
Do góry