reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gorąca linia Listopadówek - BEZ KOMENTARZY

SMS od Grudnióweczki:

Oleńka już z nami od 9:35. 57cm,3200gr, i 10 apgar. Jestem przeszczęśliwa. Poród w Tarnowie przez cc.
 
reklama
Haneczka AniCho jest już na świecie. Mamusia tuli ją od 16 godziny, Maleństwo otrzymało 10pkt, waży 3400g i mierzy 53 cm!!!

Ania napisała:
Dochodzę powoli do siebie, czuję się strasznie. jest piękna ale z mną bardzo ciężko...

Mam nadzieję, że to tylko zmęczenie i Ania szybko dojdzie do siebie.
 
Moje malenstwo tez juz jest na swiecie od 27 listopada o 3 22 rano. 3080 wagi i 55 cm dluga. Mialam ja caly czas przy sobie i od razu zakochalam sie w jej oczach. Cala ja ale oczka tatusia :)
 
witam,
moja Julcia przyszła na świat 30.11.2010, przez cc waga 3090, wzrost 54 cm 10 pkt. jest śliczna, ma mnóstwo czarnych włosów,
uwielbia cycusia.

ja ogólnie już dobrze sie mam, mała też.
pozdrawiamy
 
zapomniałam napisać, ze jestem w stałym kontakcie z Joaś. wreszcie dzisiaj idzie do domku z Arturkiem. miał straszną zółtaczkę. Joaś coraz gorzej już znosiła rozłąkę z rodziną, ale trzymała się jakoś.

wreszcie od dzisiaj są wszyscy razem.
 
reklama
Do góry