reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gotujemy naszym maluchom

reklama
Robiłam dziś obiadek małemu ale za nic nie chciał jeść. Pewnie dlatego, że daleko mu było do konsystencji słoiczków :-( Dziewczyny czym przecieracie warzywa??
 
Robiłam dziś obiadek małemu ale za nic nie chciał jeść. Pewnie dlatego, że daleko mu było do konsystencji słoiczków :-( Dziewczyny czym przecieracie warzywa??
ja dzisiaj ugotowalam marchewe z ziemniakiem i blenderem wyszla konsystencja sloikowa
tylko warzywka byly naprawde mieciutkie

dziewczyny czy dodajecie do zupek olej czy maselko? i ile na jedna porcje?
 
Kochane super wątek ale mam pytanko Skąd bierzecie brokuły ? Macie żródło sprawdzone czy dajecie z mrożonego? czy na bazarku kupujecie?
 
ja dzisiaj ugotowalam marchewe z ziemniakiem i blenderem wyszla konsystencja sloikowa
tylko warzywka byly naprawde mieciutkie

dziewczyny czy dodajecie do zupek olej czy maselko? i ile na jedna porcje?
ja daje oliwe z oliwek i raz dalam maselko do kaszki mannej i wtedy juz nie dawalam oliwy, bardzo Lilce smakowalo

Kochane super wątek ale mam pytanko Skąd bierzecie brokuły ? Macie żródło sprawdzone czy dajecie z mrożonego? czy na bazarku kupujecie?
ze sklepu ze zdrowa zywnoscia jak na razie
Dziewczyny jak gotujecie jarzynki to w wodzie czy na parze???
w wodzie
 
reklama
Do góry