reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gratulacje dla świeżo upieczonych lipcowych mamusiek ;)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ja pierdziu!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Byłam pewna, że wlazłam nie w to co trzeba!!!! Ale jaja. Miała być lipcówka, a jest majówka:-D:-D Moje gratulacje dla Was!!!! A w którym byłaś tygodniu kochana?
 
:szok::szok::szok::szok::szok::szok: Asia, Kochana, gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zdrówka dla Was :**********


też mnie zatkało i też myślałam , ze pomyliłam wątek:-D:-D


o jaaaaaaaaaaaaa, ale emocjeeeeeeeeeeeeeeee:szok::szok::szok::szok::szok:
 
Asiu kochana gratulacje!!!! I dużo, dużo, dużo zdrówka dla nowego cudu :)
 
o kurcze byłam pewna że w czerwcówkach jestem a tu takie nowiny :)

Asiu kochana gratuluję całym sercem i bardzo mocno ściskam Ciebie i Lenkę :)
 
Asiu gratuluję Wam córeczki i bardzo mocno trzymam kciuki, żeby Lenka pięknie i zdrowo rosła :-) Dzielne jesteście obie więc wszystko będzie dobrze :-) Ściskam Was obie gorąco :-)
 
aaaaaaaaaa :))))))))
myślałam, że padnę! wchodzę taka już rozmemłana na forum a tu takie info!!!!!!!!!!!!! :)))))))
Asiu!!! GRATULUJĘ CI!!! :-):-):-) życzę dużo zdrówka dla Ciebie i małej :) takie pozytywne wibracje od Ciebie biją i spokój :))) brawo!

Wika, Agucha - nie chcę nic mówić, ale Asia miała termin na 30 ;) obczajacie???? :szok:
 
reklama
Asiu, gratulacje dla Ciebie i Lenki!!!
Weszłam wieczorkiem, żeby sprawdzić co tam u Ciebie, a tu takie wieści!
Dużo zdrówka życzymy z moją - o rany! - tylko o tydzień młodszą Niunią z Brzuszka:-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry