reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gratulacje dla świeżo upieczonych lipcowych mamusiek ;)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Też byłam pewna że na czerwiec weszłam.

Asiu serdeczne gratulacje:-). Życze Wam dużo zdrówka, a Lence szybkiego przybierania na wadze.
Czytając to aż sie popłakałam ze wzruszenia:-D. Dobrze, że Lenka taka silna.
 
reklama
AsiaK GRATULACJE:-):-):-)Trzymam kciuki zeby malutka szybciutko nadrabiała kilogramy;)))
 
ale szOk :szok: czy ja na pewno nie pomyliłam wątków? :-D

Asiu WIELKIE GRATULACJE! Niech Malutka teraz nabiera ciałka i szybko wychodźcie ze szpitala :*:* dużo zdrówka dla małej Lenki :-) :*
 
Aż mi łzy w oczach stanęły ze wzruszenia. Asiu serdeczne gratulacje, dużo zdrówka i żebyście szybko wrócili wszyscy razem do domku :-)
 
Strasznie się cieszę, że z Wami wszystko w porządku!! a taka dziś chodziłam trochę poddenerwowana i myślałam o Twojej szyjce:-D życzymy z Czarusiem dużo zdrówka i sił w przybieraniu na wadze no i czekamy na zdjęcia:-)
 
Asiu- ogromne gratulacje, cieszę się że malutka jest silna i zdrowa!!! Trzymajcie się mocno!!
 
Asiu kochana gratuluję, niech malutak szybko i zdrowo rośnie, całuski dla Lenki
Jej myślałam że pomyliłam wątki, ale szok tez sie popłakałam
 
Asiu , dużo zdrówka dla Lenki i dla Ciebie :) !! GRATULACJE dla Ciebie i męża :) !!

no i się zaczęło ... pierwszy klocek domino właśnie poleciał ;-)
 
reklama
:D....Juz sie zaczęło...:D.....łooooj:D.... hihi....odliczanie rozpoczęte...
Gratulacje:D...:D..Ps Piekne imie... Moja starsza ma tak na drugie:D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry