reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gratulacje dla świeżo upieczonych lipcowych mamusiek ;)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Asiu wszystkiego dobrego dla Ciebie i Twojej małej kruszynki. Wracajcie szybciutko do domciu.
Jeju nie wierzę że to już się zaczęło .... :-)
 
reklama
Asiu i ode mnie gratulacje i życzenia aby wszystko szybko się goiło i zdrówka dla małej.
 
AsiaK-K
user-offline.png
najszczersze gratulacje !!! Zazdroszcze, ze mozesz juz miec przy sobie swojego dzidziaska, ze masz i porod za soba i ze wszystko ok... Kurcze, no jeszcze becze... WSZYSTKIEGO DOBREGO..!:tak:
 
Asia-K wow!! aż mi łezki w oku się zakręciły!!! Ale sie cieszę że mała ok!!! Moje gratulację!!!!
 
Ja chyba na końcu, super wieści GRATULUJE gorąco mamusi i córusi :-)
 
Zuzia ja tez dopiero co przeczytałam wieści


Asia-K gratulacje i dużo zdrówka dla Was obu, cieszę się, że z Lenką wszystko w porządku
 
Asiu - gratuluję Ci wspaniałej, dzielnej a przede wszystkim silnej córeczki. Niech się dogrzewa w inkubatorku, Ty dochodź do siebie i wracajcie szczęśliwie do domu. Buziaczki dla Was :happy:
 
reklama
Asia Gratulacje!!!!!!!!! Trzymajcie się zdrowo odpoczywajcie i wracajcie szybciutko do domku!!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry