reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

GRUDNIOWE MAMY 2010 :) wątek główny!

reklama
asia wysłałam ci priva

no i dostałam wiadomość od Bodzinki :

"A mnie jakiś durny lekarz wstrzymał skurcze co 3 min bo stwierdził, że to skrajny wcześniak, dostałam zastrzyki na płucka choć w karcie 37 tc, kroplówki lecą potem tabletki bo jednak jeszcze nie zdążyłam fenka odstawić a tak się rozbujało i teraz czekamy.Trzymają mnie przez tą bliznę, dziś ordynator kazał mi przynajmniej tą kroplówkę odstawić. Marxe? (marzę?) co by mi młode pęcherz przebiło bo oni nawet nie są pewni jak będę rodziła i co ze mną zrobią"
 
reklama
No nie wiem ja lekarzem nie jestem ale czy tak powstrzymywać w tym tyg.. No cóż pewnie wiedzą co robią szkoda tylko, że Bodzinka się męczy.
 
Do góry