reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Jak dla mnie prywatne kliniki odpadają. Jeżeli poród przebiega prawidłowo to ok ale jak coś się dzieje często nie ma takiego sprzętu jak w szpitalu. I znam przypadek gdzie z prywatnej kliniki więzi dziewczynę do zwykłego szpitala bo nie mieli sprzętu a były komplikacje.

eikt3e3kkyu0ab38.png
U nas jest najlepsza prywatna klinika w Polsce może słyszalyscie "pro-familia" mają WSZYTKIE potrzebne sprzęty. i niedaleko kilka minut, jest też główny szpital w Rzeszowie

...........:::::::6tydz i 2dni:::::::::..........
 
reklama
Ja już lekarza pytałam sie o cc to mi powiedział czy też chcę sobie brzuch uszkodzić nie powiem pierwszy poród trwał 19h a drugi nie całe 5h ja już myślę o porodzie do drgawek dostaję bo się boję. Moi dwaj synowie urodzili sie obwinięci pępowina starszy dwa razy a drugi raz
 
Ja też jestem za tym że powinna być możliwość wyboru.
U mnie pierwszy poród to CC.
I lekarz mnie po prostu spytał na porodowce jak przyjechałam co bym chciała czy SN czy CC.
Wybrałam CC głównie ze względu na to, że wiedziałam że córka będzie duża. Ważyła 4,6 kg jak się urodziła [emoji26]

eikt3e3kkyu0ab38.png
 
Ja też jestem za tym że powinna być możliwość wyboru.
U mnie pierwszy poród to CC.
I lekarz mnie po prostu spytał na porodowce jak przyjechałam co bym chciała czy SN czy CC.
Wybrałam CC głównie ze względu na to, że wiedziałam że córka będzie duża. Ważyła 4,6 kg jak się urodziła [emoji26]

eikt3e3kkyu0ab38.png
U mnie pierwszy syn 4 kg
A druga córka 3700
To wydaje mi się że i tak dużo.
Ja już lekarza pytałam sie o cc to mi powiedział czy też chcę sobie brzuch uszkodzić nie powiem pierwszy poród trwał 19h a drugi nie całe 5h ja już myślę o porodzie do drgawek dostaję bo się boję. Moi dwaj synowie urodzili sie obwinięci pępowina starszy dwa razy a drugi raz

A no tak, a co mają mówić. dużo bardziej bezpieczniejsze jest cc. Wiele dzieci rodziły by się zdrowych gdyby tylko lekarze zdecydowali się na wcześniejszą cesarke. Mojej koleżanki córka jest roślinka. Była przyduszona podczas rodzenia naturalnego mimo owinietej pepowiny kazali jej przeć i potem reanimowali dziecko i jest teraz jakie jest ;( młoda dziewczyna która ma 26 lat i ma dziecko już 3 letnie które jest tak bardzo niepełnosprawne. ;( naprawdę przykre. Walczy teraz z sądami i lekarzami o odszkodowanie.



...........:::::::6tydz i 2dni:::::::::..........
 
Moje pierwsze dziecko było na moich oczach reanimowali, co ja wtedy na tej porodówce przeżyłam to szkoda mówic ale wszystko dobrze sie skończyło i dziecko dobrze sie rozwija nie mówiąc o mowie bo strasznie ciężką i do logopedy chodzę z nim bo troszkę nie wyraźnie mówi
 
Mam pytanie czy będzie któras z was załatwiala sobie cc?? Ja jestem strasznie zniesmaczin już rdzeniem naturalnym pierwsze rodzilam 17 h bez żadnego znieczulenia, a drugie 30 h po 20 h dali mi znieczulenie w kręgosłup a godzinę przed porodem mała była wyciągana Kleszczami bo jej puls zabikl a na CC która prosiłam od początku, było już za późno . A mnie darli tymi Kleszczami rąk że aż z całym łóżkiem się przesuwalam, więc mąż trzymał mnie za jedną pache, położna za drugą trzymając mnie a lekarz darl kleszcze... Dosłownie wyglądało to jak poród "świni" albo jakiegoś słonia. ;( niee nie chce.... Do tego powodu miałam cała szyjke popękana i zszywana od środka. Jak i na zewnątrz. I TO POROD W UK. Rodzilam w 42 tyg i 3 dniu



...........:::::::6tydz i 2dni:::::::::..........
Widzę że masz podobne przeżycia do moich z tym że ja drugi poród skończyłam cc. 52 h mnie meczyli.. I też uważam że kobieta powinna mieć prawo wyboru. Teraz minie 2,5 roku od cc i szczerze powiedziawszy chyba wolę mieć cesarke ale przeraża mnie to dochodzenie do siebie po operacji. Po sn smigalam od razu jak nowo narodzona...
Hej dziewczynki jestem po wizycie wszystko jest ok fasolka na swoim miejscu ciąża młodsza o 3 dni. To cholerstwo z jajnika się zmiesza ale okazało że przy fasolce jest mały krwiaczek ale nie zagraża ciąży za 2 tyg kontrola i zakładamy kartę i dostaję skierowanie na badania tzn bede kombinować aby je miec na nfz ( bede musiała iść do rodzinnego aby mi je zlecił ). Luteine mam brać dalej
Super! Na krwią czka uważaj i odpoczywaj dużo :)

Ja też jestem za tym że powinna być możliwość wyboru.
U mnie pierwszy poród to CC.
I lekarz mnie po prostu spytał na porodowce jak przyjechałam co bym chciała czy SN czy CC.
Wybrałam CC głównie ze względu na to, że wiedziałam że córka będzie duża. Ważyła 4,6 kg jak się urodziła [emoji26]

eikt3e3kkyu0ab38.png

Moja pierwsza córka urodziła się szybciutko bo na 2 skurczu partym a ważyła 2950 g a druga po 52 h męki + cc ważyła ledwo 2360...



 img]
 
reklama
ja starszego syna urodziłam 37/38 tydzień i ważył 2800 a drugi 40+2 dni i ważył 3100 a dodam że ja jestem niska i szczupła i w obuch ciążach przytyłam 12 kg i powiem wam że poród były meczące ja ich prosiłam aby zrobili cc ale nie ale jak juz było po to śmigałam po szpitalu tylko po pierwszym musiałam całą dobe przeleżec bo krwotoku dostałam i krew miałam przetaczaną
 
Do góry