reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Antonia2016 a kiedy idziesz na pierwszą wizytę?
We wtorek na 14 :-)

xnw40tc7sy506vxn.png
 
@Paulina1645 daj znam znać jak będziesz mieć wyniki [emoji6] trzymam kciuki za ładną, wysoką betę [emoji6]
@Antonia2016 czy na wizycie spodziewasz się zobaczyć [emoji173]? Kiedy zaczyna już być widać?
Jeeeeeny, jak ja nic nie wiem [emoji50]..

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Po to jest forum, żeby pytać ;)
Co do serduszka, nie ma co się nastawić na dany tydzień. To jest bardzo indywidualna sprawa. Myślę, że tak między 6-8 tygodniem.
 
@Paulina1645 daj znam znać jak będziesz mieć wyniki [emoji6] trzymam kciuki za ładną, wysoką betę [emoji6]
@Antonia2016 czy na wizycie spodziewasz się zobaczyć [emoji173]? Kiedy zaczyna już być widać?
Jeeeeeny, jak ja nic nie wiem [emoji50]..

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak zamierzam. Gin tak ustalił zeby było widać więc mam nadzieję że będzie :-)

xnw40tc7sy506vxn.png
 
reklama
Cześć [emoji6] czy u Was też jest dziś taki piękny słoneczny dzień [emoji16]? Wiosna w pełni [emoji7]

Jestem w drodze na drugą betę [emoji6] i mam nadzieję że tym razem uda się nie posiniaczyć moich rąk [emoji6].

Miłego dnia [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry