reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Och trochę mnie nie było miałam trochę zajęć a tu tyle stron 😄 jak na złość dopadło mnie przeziębienie a muszę szybko wyzdrowieć bo w przyszłym tygodniu badania a potem wizyta u lekarza też źle sypiam najgorzej jest znaleźć odpowiednią pozycję a potem częste wydawanie do toalety
 
Ale według tych siatek co są w internecie to idealnie, ja byłam teraz ( z om 29+1 a z usg 29+4) i te 1490 lekarz uznał za całkiem sporo...
A co rodzenia mniejszych dzieci, ja urodzona w 40 tc ważyłam 2350, byłam zdrowa, moja córka też z 40 tc 2900 . Także nie każde dziecko musi ważyć 4 kg. Ja tam nawet się boje żeby nie ważył więcej niż 3,5 bo bardzo mi zależy na sn.
Ja byłam w 29+1 wg USG i młody miał 1412g i lekarka stwierdziła że idealnie pod względem terminu.
Ale nie ma się co martwić może w dwa dni dziecko to nadrobić :d
 
U mnie zaczynają się problemy ze snem, budzę się co chwilę, pocę w nocy masakra uroki ostatniego trymestru chyba...
Ja od 2 tygodni spie na poduszcze ciazowej bo tez mialam problem.. budzilam sie ciagle. Pozniej zasnac nie moglam. Nie moglam znalezc sobie pozycji az w koncu po poerwszej nocy z poduszka w miare sie wyspalam.
 
Jej...ja do toalety w nocy chodzę raz na kilka dni. Za to co 2-3 dzień budzę się o 2-3 i czuję się na tyle wyspana, że do 5-6 nie śpię. A później nad ranem czujęsię znów śpiąca.
 
Jej...ja do toalety w nocy chodzę raz na kilka dni. Za to co 2-3 dzień budzę się o 2-3 i czuję się na tyle wyspana, że do 5-6 nie śpię. A później nad ranem czujęsię znów śpiąca.
Ja nie budze sie na siku.. zdarzy sie ze pojde ale jak juz to raz i nie wiecej. Jak wysikam to juz wszystko za jednym razem..
 
reklama
Do góry