reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Eliza, To milo :))U mnie tez poki co nie ma rozstepow, nic nie swedzi- zauwazylam ze skora jest dosc elastyczna. Chyba to czesciwo zasluga Bio Oil dla kobiet w ciazy, do tego robie naprzemienne prysznice.Wkurza mnie jednak cellulitis- pojawil mi sie w ciazy na udach i tylku. Gin mowi, ze nie mam nic z tym robic, bo to taki wodny cellulit i po ciazy pewnie zniknie, ale nie wiem co o tym myslec. Tez macie ten problem? robicie cos?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ale jesteście cudowne!Jestem z Wami i popieram!Też chcę pomóc Jutce:-)

Właśnie wróciłam z czterogodzinnej jazdy do kardiologa dziecięcego..dzidziuś miał robione echo serca i..uff..wszystko ok, serduszko bez wad, juz bez zaburzeń..ominęła mnie klinika..jestem już spokojna..ale zmęczona.
Wspaniałe wiadomości:-)
 
Eliza, To milo :))U mnie tez poki co nie ma rozstepow, nic nie swedzi- zauwazylam ze skora jest dosc elastyczna. Chyba to czesciwo zasluga Bio Oil dla kobiet w ciazy, do tego robie naprzemienne prysznice.Wkurza mnie jednak cellulitis- pojawil mi sie w ciazy na udach i tylku. Gin mowi, ze nie mam nic z tym robic, bo to taki wodny cellulit i po ciazy pewnie zniknie, ale nie wiem co o tym myslec. Tez macie ten problem? robicie cos?
no mi powiedziala ze ten tluszcz co sie ziera to tluszcz brazowy taki jak u noworodkow i ze on sie spala w 100%, nie tak jak nasz bialy...i ze to zejdzie po porodzie akis czas/...

a co do rozstepow o tez od poczatku pharmaceris stosowalam a teraz na koniec zafundowalam sobie mustele, ale powiem wam ze tamte polskie byly lepsze w konsstencji...ale pok co nie ma zadnego...
 
Witam wszystkie grudniowe Mamy! :-)

Musze sie przyznac ze podczytuje Was od bardzo dawna i jestem wciagnieta w Wasze losy jak w telenowele :tak: Dlugo zbieralam odwage zeby sie odezwac i dzis nastapil ten przelowowy dzien! Musze przyznac ze w duzej mierze to zasluga mojego kochanego Meza, ktory widzial ze Was czytam i nie mogl sie doczekac kiedy zaczne sie udzielac (zeby moc podgladac o czym pisze :-)). Opowiadalam mu o urodzonych niedawno blizniaczkach i dzis wspomnialam o finansowym prezencie, ktory przygotowujecie - od razu zazadal numeru konta zeby moc rowniez przelac jakies pieniazki. Jako ze jestem w temacie ;-) wiem ze numer jest na zamknietym ale nie mialabym oczywiscie tupetu prosic o wglad na niego wiec prosze zeby ktoras z Was zeby wyslala mi numer na priv albo ewentualnie moge podac swojego maila. Zdjecia dziewczynek widzialam - rozczulajace sa...

A teraz troszke o nas :sorry:
19 grudnia spodziwamy sie pojawienia na swiecie naszego pierwszego dzieciatka - Robercika :tak: Czuje sie w sumie ok, wciaz pracuje i nie mam pomyslu kiedy przestac. Malenstwo uwielbia kopac w okolicach zeber z lewej strony i tam czuje stopki (chyba!) przez 24h/dobe. Troche przeraza mnie jak czytam o Waszych przygotowaniach - ja nie mam jeszcze nic a nic :-p i z moim wrodzonym talentem do zwlekania wydaje mi sie wciaz mam duzo czasu (rozum podpowiada ze nie mam :happy:)

Mam nadzieje ze mimo tego ze wciaz pracuje uda mi sie od czasu do czasu cos napisac. I dziekuje za bardzo przyjemna lekture ktora zapewnialyscie mi przez ostatnie kilka miesiecy :-)
Cieszę się, że się ujawniłaś:-) Witamy w naszym gronie. Na pewno Ci się tu spodoba:-)
 
a i z tym tluszczem to moja siostra (ktora robi doktorat w jakims laolatorium w londynie) mowi ze to prawda i ze teraz trwaja badania jak wykorzystac ten brazowy tluszcz do odchudzania, bo podobno on nawet pomaga spalac nasze stare zlogi...
:-)
 
a jak u was z planani na dzisiejszy dzien ?? bo ja musze skoczyc do wodociagow odebrac warunki przylaczenia na nasz nowy domek a potem do lekarza /internisty/ po skierowania na badania :) co bede placic :) popytam przy okazji jak tu wyglada sprawa z polozna no i z pediatrami /trzeba sie dowiedziec wczesniej bo nawet nie wiem gdzie potem to moje slonce zapisac/
Ja byłam z mamą na mieście jak Mój do pracy pojechał. Zakupiłam sobie płaszczosweter taki długi cieplutki z wełenki. Jest przecudny i ciepły co najważniejsze:-) Teraz czekam aż ziemniaczki dojdą bo żurek z ziemniakami dziś zrobiłam. Potem z pazurkami będę robić i mama wpada:-)
 
reklama
Do góry