reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Hallo

U mnie też się nic nie dzieje. l
Wczoraj spotkałam się z koleżanką z ,,podwórka,,. Mikołaj tak się wywściekal,że całą buzie ma porysowaną. Byla wojna na patyki.Na koniec wpadł do kałuży z błotem i wracał w samych gaciach do domu.
Martuś, ksiązkę o i ja bym poczytała
 
reklama
a tak poza tym nie ma o czym pisać
Dziś mam wewnętrznego doła,mija 20 lat od śmierci mojej mamy i jakoś mi tak dzisiaj w głowie myśli buzują ;(
 
ja jeszcze nie śpie.
zaraz piwo otworzę. :-)
prasowanie czeka, ale chyba poczeka do jutra....


Kasiu - trzymaj się.
 
Hello!!!!!!!!!!!! Jak tam humorki?
U nas już pada a tyle planów miałam na dzisiaj.
Martuś, u mnie też pranie czeka ale dzisiaj już muszę się za nie wziąć
 
witam laseczki
Marta a nie miałam z kim wczoraj się napić:-(
dziś humorek powraca na właściwe tory
za tydzień M zaczyna urlop mam nadzieję że będzie pogoda bo w pierwszy weekend mamy zamiar wybrać się nad morze jak będzie pogoda więc muszę się mocno modlić o nią:tak:a od 1 jedziemy nad jezioro już sie doczekać nie mogę
 
u nas dziś gorąco i słonecznie.

Prasowanie tylko rośnie.

Kasiu - super że już tak niedługo urlop. :tak: :-)
 
reklama
U nas przestało padać i wtedy biegiem po zakupy. Wrócilam i po 10 minutach znowu lalo.
Prasowanie rośnie i jeszcze urośnie bo właśnie piorę.

Zrobilam sobie kawę ale chyba otworze sobie piwo i zacznę prasować. Jutro wyjeżdżamy na Mazury wiec chyba trzeba się zebrać wyprasować i spakować.Nie mam weny. Wiedziałam,że jak zjem obiad to energia mi siądzie.
 
Do góry