reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Heparyna w ciąży

reklama
@kamisia871 ja kuje się w boczki z daleka od pępka

@--Aga-- nie wiem co nowy na to :szok: z zaleceń mojego starego giną mam odstawić w 35 TC zastrzyki a ja sie na to nie zgadzam nie chce ryzykować ..... Z recepta moge mieć problem bo ja mam zastrzyki niby tylko profilaktycznie a na dodatek według mojej genetyk clexan u mnie nie jest potrzebny
 
@kamisia871 ja kuje się w boczki z daleka od pępka

@--Aga-- nie wiem co nowy na to :szok: z zaleceń mojego starego giną mam odstawić w 35 TC zastrzyki a ja sie na to nie zgadzam nie chce ryzykować ..... Z recepta moge mieć problem bo ja mam zastrzyki niby tylko profilaktycznie a na dodatek według mojej genetyk clexan u mnie nie jest potrzebny
Też bym się bała bo też brałam niby bez potrzeby bo profilaktycznie bez stwierdzonej trombofilii ale jednak nie poronilam tak jak 2 poprzednie więc trudno żebym się nie bala. Oby nowy był spoko i kontynuował:-)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję za odpowiedzi :-)

-----------------------------

Musisz być silna (mamusiu)....masz dla kogo żyć !!!

A[*] S[*] E[*]
 
Oliwcia a może powiedz temu nowemu że tamten Ci zlecił zastrzyki ale nie mów że kazał odstawic? Nikt sam nie odstawi zastrzykow jeśli ich nie przepisał bo robilby to na własną odppwiedzialnosc . Jak byłam w szpitalu to na obchodzie mało kto się zgadzał żebym brała fraxy ale mówiłam że mi.lekarz kazał i dostawalam

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry