reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Acha, ja wybieram sie w Polsce do gabinetu dr Ireny Eris na full treatment :tak:Mezowi natomiast funduje natomiast facial jako prezent z okazji dnia ojca (wprawdzie do PRL-u jedziemy dopiero w sierpniu, ale co tam).
Ufff juz sie nie moge doczekac :tak:
 
reklama
Wlasnie rzucila okiem na termometr,35° w cieniu :sick:.

Paulina -Anna,problem o tron?Chyba nie jestem w temacie,pewnie sie naradzaja ,ktory z nastepcow jest najmniej stukniety,hehehe...ojej,moze wlacze jakas komercyjna,prokrolewska stacje zamiast Canvas i BBC ;)

A do Polandu jedziemy 28.06,odliczam minuty:-).Oczywiscie puszcza Notecka:-D.
 
ma rita ja niestety musze stwierdzic ze erisowa sie popsula i polecam raczej jakies inne miejsce. to co sie dzieje w gabinetach erisa w bydgoszczy to porazka...gdzie indziej za polowe tej kasy ma sie duzo lepsza obsluge i ciekawsze zabiegi..niestety. kiedys uwielbialam erisa a teraz mam wrazenie ze te sklepowe kosmetyki tez sie popsuly. ale nadal moim nr jeden jest peeling antycellulitowy. fajnie pachnie a skorka po nim gladziutka
 
Natalya dzieki za ostrzezenie :happy: Hmmm, szkoda, tez lubilam gabinety eris, jeszcze za czasow studenckich tam chodzilam, ale to bylo dobreych pare lat temu. No trudno moze poszukam czegos innego. Chcialam pojsc wlasnie tam, bo w Radomiu otwieraja w tym kwartale nowy gabinet eris, a to akurat blisko mojej miejscowosci.
Ufff, troche chlodniej po tej wczorajszej burzy....
Milej soboty :-D
 
ma rita dzidziulek sliczny!!! jeszcze sie napatrze i mi sie zachce...
mnie tesciowa goni zebym przyjechala do holandii. a ten %$%#$ nie chce zrobic paszportu malemu, a sam nie chce jechac i mnie zawiesc. nawet ceny biletow na samolot juz sprawdzilam. z bydgoszczy to by bylo jakies 900zl, a jak 4 lata temu sprawdzalam to ponad 2tys chcieli. musze cos wykombinowac bo z tesciowa co raz gorzej. od wtorku idzie na chemiotrapie. ale to silna babka i na pewno da rade!!
dziewczyny a moze sie orientujecie czy na dowod moge leciec?? no i czy jak z dzieckiem to czy dziecko musi miec paszport? nie wystarczy moze akt urodzenia??w koncu to unia to moze jakos latwiej..
 
Natalya- z tego co sie orientuje mozna leciec z dowodem osobistym (najlepiej zebys miala ten nowy).Moja kuzynka dwa lata temu leciala z Holandii do Francji ze starym dowodem. W Hol. nie robili problemow, we Francji troche marudzili ale bylo OK. Co do malucha to musi miec wlasny paszport. A do tego niestety potrzebna jest zgoda obojga rodzicow.
 
kurcze ja przez ta prace nie mam nawet kiedy isc zlozyc wniosek o paszport:( teraz mam mase pracy a dzisiaj kierownik mi powiedzial ze doklada mi obowiazki:wściekła/y:
 
Ma-Rita, no w końcu doczekałyśmy się zdjęć Przystojniachy:-) Aż miło popatrzeć A jak z niego terrorysta, to mogę się z moją Majką dobrać-zgrany duet będzie. Osama wysiada:-D
Natalya-przykro mi z powodu teściowej:-( Los bywa okrutny. Zdrowie to prawie wszystko, reszta to dodatek. Życzę więc powrotu do zdrowia. A na paszport dla młodego, to sobie pewnie poczekasz.
Paulina-no i jak samozepsucie? Trzymaj się kobieto dzielnie, bo i co nam zastało...
Kinga, czy Ty już wróciłaś? Daj znać i foty, oczywiście.
Miss-Dior, a jak Twoje pociechy. Wykończyły opiekunki na wycieczce?;-)
Jejku, w Polsce prawdziwe lato, a tutaj piździ, a te niedouczone Holendry twierdzą, że w Polsce jest zimno...
 
reklama
Witam obecne i przyszle mamuski :-)
No i piekne mamy lato w Holandii :baffled:
Pola- z mojego dzieciecia to nie tylko terrorysta ale i terminator ;-)Ale ogolnie mowiac kochane to strasznie,taka mala bakteria :tak:
Mnie dzis po raz pierwszy od roku nawiedzil okres. Ufff, troche odetchnelam z ulga, bo juz zaczynalam sie troche niepokoic :crazy:Nigdy nic nie wiadomo, a gdybym teraz znow (nawet nie wypowiadam tego slowa) to chyba wyszlabym z siebie i stanela obok :eek: Dlatego juz o 8 rano pedzilam z mlodym w wozku do huisartsa po tablety. Zastanawialam sie nad Mirena, ale skoro nie karmie juz piersia, a Mercilon przez lata dobrze mi sluzyl wiec przy nim zostane.
Poza tym nic nowego...egzaminy :baffled::sick: Echhhhh, Kinia , jak juz wrocilas to dawaj te foty to chociaz se pomarze...:sick:
 
Do góry